Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg tudtok győzni, hogy miért...

Meg tudtok győzni, hogy miért szavazzak az ellenzékre?

Figyelt kérdés
Elég sokat vitáztam a családdal, de egyszerűen nem képesek mást hajtogatni, mint korrupció felszámolása, európai Magyarország stb. Ezek hangzatos szavak, de valamit arról, hogy gazdaság, külpolitika stb., mit képzelnek el, jó lenne tudni. Én abban nem hiszek, hogy ha felszámoljuk a korrupciót, meg mindenben lefekszünk az EU-nak, akkor Magyarországon jó lesz. Ugyanolyan kiszolgáltatott csórók leszünk akkor is. Ez szerintem csak a bosszúról szól, sokan utálják a Fideszt, és mindenáron a vesztüket akarják, de nekem ez kevés. Én értelmesen akarok szavazni.

2022. márc. 25. 02:28
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam el az előző hozzászólásokat, nem tudom írta e bárki előttem,amit én fogok.

Most nem értelmet kell keresni a szavazásban. Most egy esély van, az pedig csak és kizárólag az, ha ellenzékre szavaz minden ember.

Miért? Mert jelen pillanatban ez az egyetlen lehetőség kilépni a 12 éves diktatúrából + a 32 éves zsákutcából. Nem tudom, mit hoz Márki-Zay kampánya. Ha a szívemre kéne hallgatnom, nem valószínű hogy rá voksolnék, sőt az lenne a legvalószínűbb, hogy egyáltalán nem szavaznék. De kiutat csak az jelenthet, ha a mostani kormányt elzavarjuk, és erre reális esélye csak az egyesült ellenzékkel van. Nem azt mondom, hogy ez lesz a Kánaán, ez lesz a tökéletesség, de az tuti, hogy ezen a mostani úton nem mehetünk tovább. Tehát ne keress értelmet, nem erről szól ez a választás. Ha kell, fogd be az orrod a szavazófülkében, és úgy húzd be az X-et. Ha nem lesz jó, ami utána lesz, 2026-ban őket is el kell zavarni. Nem tartom valószínűnek, hogy a Fidesz még egyszer hatalomra jutna. Jönnek a mostani kispártok.

2022. márc. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
47%

Na igen,pl gazdasági vagy külpolitikai kérdésekben szívesen meghallgattam volna az érveidet a fidesz mellett.

"Én abban nem hiszek, hogy ha felszámoljuk a korrupciót, meg mindenben lefekszünk az EU-nak, akkor Magyarországon jó lesz."-akkor reménytelen vagy.neked jó a jelenlegi korrupt rendszer tehát felesleges koptatni a billentyűzetet.

2022. márc. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
63%
Az a lényeg hogy ne hallgassatok senkire, menjetek szavazzatok az ellenzéki összefogásra, vigyetek mindenkit magatokkal aki szinpatizál az ellenzéki összefogással és rájuk akar szavazni. A gyerekeink jövője és a mi jövőnk a tét nem hibázhatunk.
2022. márc. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan mocskosszájú híres "ember" azon az oldalon. Nem az összeugrasztás a céljuk.Egyszóval a normálisabb emberek vanna ott.
2022. márc. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
40%
Én idáig akár hányszor el mentem szavazni, utána mindig vertem a fejem a falba, hogy már megint bedöltem a hazugáguknak. Most eltökéltem, ha meggebednek se megyek el, nem vagyok hajlandó több, hazugságnak hinni. Csak azért nem írom le, hogy már inkább fegyvert fognék, mert O.V létre hozta a TEK nevű magán hadseregét a mi adónkból, és az élére az egyi legjobb haverját ültette.
2022. márc. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
58%

Sok okom lenne rá, de minimum ezért: mert 12 év alatt nekünk sikerült a legkevésbé felzárkózni az EU átlagához GDP-ben és fogyasztásban (más néven jólétben). A gazdasági növekedés euróban mérve szégyenletes volt, forintban mérve jelentős, de a forint értéke csaknem felére csökkent 12 év alatt. Olvasd el a cikket, friss Eurostat adatok:


[link]

2022. márc. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
33%

"Ezek hangzatos szavak, de valamit arról, hogy gazdaság, külpolitika stb., mit képzelnek el, jó lenne tudni"


Parancsolj!

https://www.youtube.com/watch?v=Q3WooGHWuk4

2022. márc. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
#11: Nézd, én nem látom úgy, hogy diktatúra lenne, bizonyos kérdésekben jobban elmondhatod a véleményed, mint a nyugati pc-terrorban.
2022. márc. 25. 05:56
 19/46 anonim ***** válasza:
64%

16 vagyok: azért volt ilyen kicsi a relatív növekedés, mert rengeteg pénz megy el a dúsgazdaggá tett "nemzeti nagytőkésekre". Nem egyszer loptak sokat, hanem folyamatosan zsebelik be a rengeteg pénzt, ráadásul minden beruházást 3-4-szeres áron végeznek el. A másik pedig a gigantikus propaganda-hálózat (KESMA, közmédia, influencerek), ez minimum 1000 milliárdos tétel, és ezt folyamatosan fenntartani, üzemeltetni, gondolj bele... RENGETEG pénz, és folyamatosan pótolni kell. De tényleg felfoghatatlan mennyiségű pénzt égetnek el csak ezek. Mindez csakis azért, hogy fenntartsák a hatalmukat a propaganda segítségével: mert ez az 500 médiumból álló médiabirodalom arra szolgál, hogy róluk csak jót, az ellenfeleikről csak rosszat terjesszenek. Ezt hívják propagandának. Erre jönnek még rá a látványberuházások, amik szintén nem emelik az állampolgárok jólétét, csak a haverok zsebeit tömik ki velük. + van egy járulékos hasznuk: egy presztízsberuházás azt az érzetet kelti, mintha egy jómódú országban élne az egyszeri polgár (Dubaj például tele van ilyen presztízsberuházásokkal).


Szóval abban biztos lehetsz, hogy az ellenzék ilyenekre nem fogja szórni a pénzt!! Ha meg igen, akkor minimum a töredékét, abban is biztos lehetsz..


Ha mindez neked nem elég indok, akkor nem tudok többet tenni.

2022. márc. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
#19: Jó, de ez az egész arra megy ki, hogy legyen nemzeti tőkés osztály. Nyugaton azért élnek jobban, mert ott vannak tőkések, nálunk ez hiányzik.
2022. márc. 25. 06:21
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!