Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali szavazókat mi...

A baloldali szavazókat mi tartja ebben az országban 12 éve?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyből jönne a visszakérdezés, hogy mi miért nem megyünk keletre, de légyszi tényleg gondoljátok át és válaszoljatok.


1. Ti vagytok a multikulti, világpolgár, globalizációmániás tábor.

2. Ti vagytok az EU, USA meg nyugati kultúra fetisizáló tábor.

3. Ti vagytok az állandó bezzegezők, akik szerint nyugaton minden!!! jobb.

4. Ti vagytok, akiknek ez az ország csak egy földrajzi terület, egy tartomány, a magyar zászlót is magyarkodásnak tartjátok, ha nincs mellette EU-s, az árpádsávost meg egyenesen szélsőségesnek. Trianon meg tabutéma, mint Voldemort.

5. Közöttetek van sokkal több nonbinary genderfluid, tudatosan gyerektelen karrierista csivavás nő, ti dolgoztok nagyobb arányban olyan munkakörökben, munkahelyeken, ahol tárt karokkal várnának akár ugyanazon cég külföldi anyavállalatánál, ti éltetitek a nyugati fizetésből megfizethető nyugati bérleti díjakat és az ottani bérlői piac minőségét és stabilitását és úgy összességében a mosolygósabb, boldogabb ottani embereket, stb.


Végül pedig... ti vagytok ellenzékben 12 éve. Ráadásul 2/3-ados ellenzékben.


Komolyan érdekelne, mert tényleg annyira, de annyira azt érzem, hogy valójában nektek már a hócipőtök tele van a nyugattal, de odakint megszedtétek magatokat és jó lenne olyan országba hazajönni, ahol

- nincsenek no go zónák.

- nem sértődnek meg a mosolygós emberek, ha összecseréled a he/she személyes névmást.

- a nyugati szabad, független sajtóból folyamatosan csak azt hallod, hogy itthon milyen kegyetlenül éhezteti a Viktátor a népet és lassan már durvább körülmények lesznek, mint Észak-Koreában, ahol már egymást eszik az emberek, emiatt pusztán emberi jószándékból, felébred benned egykori honfitársaid iránt a felszabadítási vágy.

- itthon azért van előnye is, hogy nem vezették be az eurót, olcsóbb az ingatlan és az élet, főleg a kint megkeresett tőkéből. Hát még a fogászati ellátás...

- úgy érzed magad, mint Colombus, aki felfedezte az új világot és mindenkivel meg akarta osztani ezt a csodálatos élményt. Vagy aki megtalálta Jézust és nem érti, hogy te miért nem nyitod meg a szívedet, hát majd megnyitja ő és a pokol tüzén fogsz elégni, te eretnek!!! Hiszen az emberben szüntelenül él a vágy, hogy a SZERINTE barbárnak és elmaradottnak tartott népeknek elvigye az ő fennkölt, haladó kultúráját.



2022. márc. 30. 02:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, és titeket Fideszeseket mi tart ebben az országban 12 éve? Az a 4 évente két zsák krumpli? Jobb lenne nektek Moszkvában.
2022. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 anonim ***** válasza:
86%

A hazaszeretet tart itt. Áldjon vagy verjen sors keze, itt élnem-halnom kell.

Pedig a Fidesz miatt nagyon rossz egy ideje.

2022. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/118 anonim ***** válasza:
85%

Kár, hogy a regnáló közeg inkább ilyen megközelítés mellett miért nem közli velünk személyesen, hogy miért vagyunk egyáltaláán a Földön?

Jobb lenne, ha csak a kimondottan turbómagyarok élnének ebben a putriban, és azt tennének, amit csak akarnak, mi meg mennénk a semmibe?

Kööszi.

2022. márc. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 anonim ***** válasza:
85%
Mert ez az ország nem a fideszeseké, hanem az ellenzékieké is, és nem akarjuk, hogy a putyinizálódás felé sodródjon tovább, a keleti autokráciák közé a nyugati demokráciák közül.
2022. márc. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/118 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, általánosítasz de nagyon. Mi csak annyit szeretnénk, hogy a Fidesz ne lopja szét az országot, meg legyenek becsülve az EÜ dolgozók, a tanárok.


Ezért támogatom az Ellenzéki Összefogást.

2022. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/118 anonim ***** válasza:
7%
Mert idióta és életképtelen vagyok, a nyelvtudásom is kb 0, pont mint minden összefogásosnak ezért is tartunk enyire össze. Szimplán ennyi az oka.
2022. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/118 anonim ***** válasza:
91%

"A baloldali szavazókat mi tartja ebben az országban 12 éve?"


A fideszeseket mi tartotta ebben az országban 2002-2010 között?

2022. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/118 anonim ***** válasza:
97%

Fel sem merült bennem, hogy el kéne költöznöm azért, mert nem a Fideszre szavazok. Ez az ország mindannyiunké, fideszeseké és ellenzékieké ugyanúgy, együtt kell megoldást találnunk a problémáinkra.


Én szeretem a hazámat.

2022. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/118 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy egyből jönne a visszakérdezés, hogy mi miért nem megyünk keletre, de légyszi tényleg gondoljátok át és válaszoljatok."

Én mással kérdeznék vissza.

Ha valaki betör a házadba és úgy dönt, hogy oda költözik, akkor neked kell elköltöznöd, ha nem tetszik, hogy ő önkényesen beköltözött?


Nehogy már annak kelljen elköltöznie, aki nem szeretné, hogy elpusztuljon magyarország és az aki leszarja az országot, az itt maradhasson.

2022. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/118 anonim ***** válasza:
94%

Én annak ellenére fogok MZP-re szavazni, hogy a FIZESS-kormány az én adómból próbálja őt lejáratni lassan egy éve, az én adómból plakátolták tele hazugságokkal az országot, az én adómból fizetik a milliárdos Facebook-propagandát, és az én adómból nem hívták normálisan be a köztévébe. Pedig igény lenne rá, mert helye volna élő vitának is: én is, és minden ismerősöm is nagyon kíváncsi volna, hogy mivel magyarázza Orbán Viktor, hogy a családja és a barátai rohamtempóban, folyamatosan gazdagodnak, miközben Polt Péter nem nyomoz egyik kormányzati politikus után sem, pedig Főügyészként az lenne az egyetlen dolga. Azt is szívesen megnéztem volna a köztévében - ha már annyi adót fizetek - hogy mivel magyarázza Orbán Viktor, hogy Kaleta Gábort, a pedofil politikust hazamenekítették Peruból, és 500.000 Ft-os büntetés után szabadon engedték, a magyar gyerekek közé. Arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy miért kerül a magyar szakasza ugyanannak az autóútnak az ötszörösébe, mint a szerb oldalon. Ara is nagyon kíváncsi lennék, hogy miért nem tartotta be az ígéretét Orván Viktor. Tizenkét éve megígérte, hogy elszámoltatja Gyurcsány Ferencet, ami nem történt meg, mert nem akartak precedenst teremteni, hogy a parlamentről lehet akár a börtönbe is átmenni. Meg Gyurcsány hasznosabb volt neki ellenzékben, mert így végig volt kivel rémisztgetni szerencsétlen nyugdíjasokat, hogy "GYURCSÁÁÁNY!! JÖN A GYURCSÁÁÁNY!!!" és erre minden nyugdíjas a FIZESS-re szavaz. Azt mondja az Orbán-hívő, hogy "kellenek a kórházak.". Akkor miért nem kérdezi meg Orbán Viktort, hogy miért nem tette rendbe az egészségügyet 2010 óta? Lett volna rá rengeteg uniós támogatás (ha nem lopták volna el), lett volna rá 2/3-ad. Senki nem tudta volna őket megállítani, ha komolyan gondolták volna, hogy márpedig ők rendbe rakják az egészségügyet. Nem tették, mert a stadionépítések fontosabbak voltak, és a Balaton lebetonozása. Meg a fertő-tavi nádas tönkretétele, az ottani emberek kisemmizése. Aki igaz magyar, az vasárnap nem szavaz arra a Fideszre, amelyik nem elég, hogy meglopja a saját szavazóit, de hazugságokból kovácsolt propagandából tartja rettegésben a szegény, tájékozatlan embereket, hogy ne merjenek másra szavazni, csak a Fideszre.


Rémisztgeti őket a háborúval, holott a valódi biztonságot az Ellenzéki Összefogás, a NATO, és Európa jelenti. OV rettegésben tartja a szavazóit rezsicsökkentés elvesztésével is, holott annak a jelenlegi formája még maga Orbán Viktor számára is tarthatatlan, mert halat adott a népnek ahelyett, hogy hálót adott volna. Az Összefogás rezsicsökkentése ezzel szemben ott kezdődik, hogy segít az embereknek az otthonaik hőszigetelésében, hogy azok korszerűbbek, energiatakarékosabbak legyenek, így nem csak olcsóbb lesz a rezsi, de az így el nem használt gázból még másnak is marad! Amúgy az orbáni rezsicsökkentés ráadásul pont a legszegényebbeknek nem jár, akik pedig tényleg rászorulnának: akik vidéken fával fűtenek. Orbán szerint ők meg is fagyhatnak, pedig ha igazságos akart volna lenni Viktor, akkor nekik is adna tűzifatámogatást.

2022. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!