Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A határon túli magyar szavazók...

A határon túli magyar szavazók java része kormánypárti beállítottságú, Márki-Zay és társai ezért is semmisíttetnék meg az onnan jövő levélszavazatokat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan.
2022. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, hogy csak ellenzéki szavazatok voltak megsemmisítve.

A fideszes levél szavazatokat fideszes aktivisták viszik, szállítják , ez már magában csalás. Ha az ellenzék semmisítette meg őket, miért nem tettek bejelentést a szavazatokat szállító fideszes aktivisták?

2022. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Elsosorban azert mert nem biztositott a szavazatok biztonsaga, nagyon fontos h nem a kulhoni szavazatokrol van szo hanem a level szavazatokrol amit pl rmdszes aktivistak szallitanak aki a fidesz testver partja.


Tegyuk fel fideszes vagy. Te oda adnak a szavazatodat egy boritekban egy ellenzeki aktivistanak hogy o majd eljuttatja az urnahoz?

2022. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen, megsemmisítették a rájuk jövő voksokat. xD
2022. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

2es az is érdekes, hogy minden papír pont úgy és csak annyira égett el, hogy a szavazat azért látszódjon rajta.


Meg, ha igazán el akarják égetni, eloltják félúton?

2022. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Eloszori is nem is lathattad a papirokat a roman rendorseg kozolt par fotot.
2022. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
5, Mit vársz az analfabéta fidesz aktivistáktól? Csoda hogy nem egy buszmegálló kukájába tették.
2022. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Az csak provokáció volt, de amúgy a külhoni magyarok nem àlhatjsk Gyurcsanyékat
2022. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
#8: Külhoni magyar vagyok, Gyurcsányt valóban nem szeretjük, MZP-t viszont igen. Így rá szavaztam. Bár ezek után nem vagyok benne biztos, hogy célba ér a szavazatom.
2022. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén eddig nem ismertem a levélszavazás rendszerét, de ennek fényében nekem eléggé úgy tűnik, hogy maga a rendszer alapvetően kompromittált, nem garantálható a választás tisztasága, ezért egyértelmű, hogy meg kell ismételni azt új, tisztább szabályok alapján.


Ha leírod a jelszavad egy papírra, és kirakod egy asztalra, ahol más emberek is elolvashatják, akkor onnantól kezdve ostobaság azt a jelszót használni, meg kell változtatni, hisz kompromittálódott, függetlenül attól, hogy felhasználták-e a jelszavad, vagy sem. Ugyanez a helyzet most is.

2022. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!