Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már megint valaki, aki csalódo...

Már megint valaki, aki csalódott a választás eredményében, kijelenti, hogy "ezzel az országgal nem akarok semmilyen közösséget". Meddig fog ez még menni?

Figyelt kérdés

Újabb gyöngyszem:


[link]


2022. ápr. 6. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de ez egy ígéretes cikksorozat, innentől a Mandinerre járok mulatni. :D
2022. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, hogy valós-e a cikk, de az bizonyosan igaz a vidéki falvakra, amit az elején írtak.
2022. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Elég szomorú látlelet.. és úgy tűnik, sajnos egyre ilyenebb lesz..
2022. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, mit tennél? Ha nyilvánvalóvá válik, hogy amit gondolsz, érzel, szeretnél, hogy milyen legyen ez, az ország, és az mindig kisebbségben lesz, te mit tennél? Mert még ha a kormány képviselné is azt, amit én gondolok, magába foglalná valamilyen szinten, azt mondom rendben, el lehet lébecolni, de ezek direkt arra mennek hogy minél nagyobb elnyomásban legyek. Én is és főleg azok, akikre szavaztam. Így nem lehet élni, és sajnos nekem is csak annyi, idő jut, mint másnak ezen a Földön.
2022. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(sorry a felesleges vesszőkért, a szóköz dupla lenyomásakor keletkezik, nem veszem észre)
2022. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van aki szarban szeret lubickolni.
2022. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez tényleg vicces, mikor valakit fejbe csap egy teljesen másik valóság, mint amiben eddig élt. Javaslom, hogy jól nézze meg, hová költözik, mert szegény, lecsúszott emberek mindenhol vannak, hol többen, hol kevesebben.
2022. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!