Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez igaz, hogy sokan ágynak...

Ez igaz, hogy sokan ágynak estek a választási eredmény miatt?

Figyelt kérdés
Írják különböző fórumokban emberek, hogy ők, anyukájuk vagy hozzátartozódjuk rosszul lett. Ez tényleg komoly, hogy egyesek ennyire a lelkükre veszik?

2022. ápr. 7. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ágynak estek és csináltak mégegy gyereket,hogy ne kelljen a babavárót visszafizetni.
2022. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki egy választás miatt kidől az elég szomorú. Ok hogy nem örül, dehogy emiatt belebetegedjenek?
2022. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném, hogy ennyire komolyan kiütötték magukat sokan, azonban az igaz, hogy sokan full hihetelnennek tartják ezt az egész helyzetet itt így a XXI. sz.-ban, egy elvilegg demokratikus országban.
2022. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk a munkahelyen az irodában a libsik (akik máskor tele pofával fröcsögtek), most hétfőn reggel nagyon kussban voltak. És totál úgy viselkedtek, mintha egy teljesen átlagos hétfő reggel lenne. Közben mindegyik, mint aki citromba harapott. (Én pedig magamban röhögtem.)
2022. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor persze a hevesen "Gratz"-ozó nyelvzsenik lapítanak... Ők még mindig egy 2 évtizeddel ezelőtti fake news hatása alatt élnek, miközben az elvbarátaik a jelenben sürgős kezelésre szorulnak. :)
2022. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

Azt elárulod, hogy miért "elvileg demokratikus" ez az ország? Ha nem lenne az, akkor miért lenne bárki lesokkolva az eredményen?

2022. ápr. 7. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is az ellenzéki rokokon teljesen maga alatt, ki se mozdul, be van zárkózva, depressziós lett az eredmények miatt. Javasoltam neki, hogy forduljon egy szakemberhez.
2022. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is sírtam fél órát a wc-ben, de nem állt meg miatta az élet. Folytatni kell. Miért éri meg bármennyit is bánatosnak lenni emiatt, pláne 4 évig?
2022. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Ja nekem is sírva jött be az egyik ellenzéki kollégám, úgy kellett megvigasztalni, hogy nem a választáson nem a nyerés, hanem a részvétel a fontos.
2022. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ettől független, de a héten sokan rosszul lettek munkahelyen. Valószínűleg valami fertőzés terjed.
2022. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!