Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen traumáról beszélnek...

Milyen traumáról beszélnek itt? Miért kell egy választás eredményétől ennyire letargikus állapotba kerülni?

Figyelt kérdés

Most komolyan pszichoanalitikus szakember véleményét kérdezték a témában? Ne már... Fájdalmat okozhat egy családtagunk vagy munkahely elvesztése, de nem egy választás... Úristen...


[link]


2022. ápr. 7. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Aki képes emiatt bőgni meg befolyásolja a mindennapjait, azt nem normális.
2022. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%

Mert mindenkit nebánts virágnak gondolnak. Ez a szint.


Nekem amikor így kezelnek, egyedül a vérnyomásom a "tragikus", mert utálom ha úgy tesznek mintha egy 4 éves lennék, az is az idióta fajtából.


Hányok az ilyenektől.

2022. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tobas ***** válasza:
35%
Én sem értem, pakolás és költözés. Nincsen itt semmi trauma.
2022. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
#1 Végülis csak a mindennapi életünket és a közhangulatot határozza meg a politika...
2022. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
4es, ha neked ez ennyit számít, akkor nincs életed...
2022. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
4 max a tiédet, mert nincs életed
2022. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Az én hangulatomat nem határozza meg a politika. Miért kellene meghatároznia, én komolyan nem értem. A háború, az más, az nyilván meghatározza, de az meg teljesen független attól, hogy melyik bohóc ül a parlamentben.
2022. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
A balkáni illetve a szubszaharai putri országokra jellemző, hogy az emberek a politikusoktól és a választásoktól várják a messiást és a saját megváltásukat.
2022. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

"max a tiédet, mert nincs életed"

Szerintem pont azokat nem érdekli a politika, akiknek nincs életük, hiszen őket nem érinti semmilyen politikai döntés.

De aki pl. eljár szórakozni, annak kapásból fontos, hogy hány szórakozóhely van nyitva, ami függ a politikai döntésektől. Fontos, hogy legyen tömegközlekedés, vagy taxi, ami szintén politikai döntéseken múlik. Fontos, hogy ne legyen betiltva az éjszakai hangoskodás, hogy lehessen éjjel szórakozni, énekelni, zenét hallgatni, ami megint csak a politikától függ, hiszen ezeket a döntéseket politikusok hozzák meg. A politikától függ az is, hogy mennyit kell fizetned ezekért a szolgáltatásokért és az is, hogy hány fiatal van az országban, akikkel együtt járhatsz szórakozni.

De a politikától függ a közlekedés is, a politika határozza meg, hogy a környezettudatosság irányába halad egy város, vagy sem. A politikától függ, hogy vannak-e bicikliutak, hogy engedik-e közlekedni a régi autókat, hogy milyen a tömegközlekedés, hogy mennyire van kiépítve a gyalogos infrastruktúra. Ez mind-mind függ a politikától, hiszen ezeket a városvezetés határozza meg.

De a politikától függ a rendőrség is, hogy hány rendőr van, hogy nekik milyen a fizetésük, hogy milyen rendszerben dolgoznak. A politikától függ az egészségügy is.

De pl. a politikától függ az is, hogy van-e munkahely, ugyanis politikai döntés pl. a helyi adók csökkentése vagy növelése, ami cégeket vonzhat egy városba vagy üldözhet el onnan, amik munkahelyek százait jelenthetik.

Minden függ a politikától, akinek van élete és dolgozik, közlekedik, szórakozik, az pontosan tudja. Aki otthon ül egész nap és csak néz ki a fejéből, arra nyilván sokkal kevesebb hatása van a politikának, hiszen neki tökmindegy hogy hány cég van a városban, vagy hogy mekkora lehetősége van továbbtanulni, hiszen úgysem csinál semmit.

2022. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok oda különösebben a Fideszért, de hogy depresszióba essem attól, hogy ki vezeti az országot, ez nem normális.


Különösen, akik a külföldre költözést fontolgatják: én voltam már több évig külföldön. Anyagilag jó volt, de a végén már megőrültem a honvágytól.


Nyugaton te is csak egy rohadt migráns vagy, hiába az a közvélekedés, hogy milyen k...a toleránsak a nyugatiak. Nem megyék én már sehová Magyarországról, mert 5 év külföldi munka után tudom, hogy mit jelent a Haza.

2022. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!