Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapestiek jelentős része...

A budapestiek jelentős része milyen alapon hiszi magát felsőbbrendűnek és nyomja az állandó vidékizést, analfabétázást?

Figyelt kérdés

Vidékről "kapaszkodtam fel" a fővárosba, ott éltem 6 évig. A külkerületek (Csepel, Kőbánya, Erzsébet) összemérhetetlenek a vidékkel gettósodás tekintetében, és itt találkozol a kifejezetten erre a régióra jellemző embertípussal, a csöves prolival: az alkoholista, segélyből élő, okosbamegoldjuk, trolin utazó, alacsony szókincsű és parasztul beszélő, igénytelenül öltöző, zsíroshajú emberekkel.

Pécs, Szeged, Sopron, Debrecen, Eger de kb. az összes "vidéki" megyeszékhely össze sem mérhető utcaképben, élhetőségben ezekkel a kerületekkel és nem Budapest javára.

De beljebb is lehet menni, a nyóckert talán említenem sem kell, egyszerűen az utcakép részei a hajléktalanok meg az imént vázolt emberek. Ami átlagmeber számára még elérhető és "elitnek" számít az az I-V.-ik kerület, ami meg is látszik a négyzetméterárakon.

Ez már több mint 10 éves kép, de szerintem ma is elég sokat elmond:

[link]


Az érdekes az, hogy akik velem együtt költöztek fel, azokon is egy idő után elkezdtem látni a flegmázás jeleit meg a balliberális "értékeket" megjelenni, minha el is felejtették volna a gyökereiket.

Mi lehet ennek az oka?



2022. ápr. 8. 13:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#10 már leírtad, hogy komcsi vagy és szeretsz jelentgetni. Máshoz se értesz.
2022. ápr. 8. 13:37
 12/28 anonim ***** válasza:
33%
A 11-es kommentedet is jelentettem mert az is sértó.
2022. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Például az ilyen kérdések miatt. Ahogy nyilatkoztál a Csepeliekről, azzal minden elmondtál magadról. Tapasztalatom szerint a vidékiek nagy része fasiszta, mert mindig kisebbségi komplexusuk van a budapestiekkel szemben, magukból indulnak ki gyűlölködés és kasztban gondolkodás tekintetében.
2022. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#13 azzal tisztában vagy értelmiségikém, hogy mit jelent a fasiszta szó? Elmondom, hogy nem csak egy újabb kétharmadot 2026-ra.
2022. ápr. 8. 13:42
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként mi értelme az ilyen troll kérdéseknek? Tényleg ennyire nem tudod feltalálni magad?
2022. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%

#1 Az ilyen polihisztorok még a tanult emberek között is ritkák. BP meg egy nagy koszos putris gettó.

#8 Persze, manipulált, összevágott videók mutatják a vidéki valóságot. Agyhalál.

Azt kéne már felfogni, hogy a falusi emberek többsége ugyanolyan ember, csak nem városban él, hanem falun. A legtöbb falusi is városba jár dolgozni, szórakozni, tanulni. A falvak többsége "alvótelepülés".

2022. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%
Ne üljetek fel a provokációnak. És kérlek ne általánosítsatok. Ez mindkét oldalról gáz!
2022. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
33%
A pestiekben egyetlen egy dolog becsülendő, több eszük, és igényszintjük van annál, hogy eladják a szavazatukat egy zsák krumpliért.
2022. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

#16! Te most tényleg azt hiszed, hogy azért, mert pesti vagyok, sose jártam vidéken?🙄 Bocs, hogy kiábrándítalak, de rengetegszer, városban is, falun is. Ordító a különbség. Jártam, nem egy falunapon. Csodálatosan mutatja, nem kell hozzá videó. Természetesen vannak KIVÉTELEK. Csak ti úgy tesztek, mintha az lenne az átlag.

#8

2022. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%
Aki még mindig azt képzeli, hogy a krumpli miatt vesztes 12 éve, az meg is érdemli a bukást.
2022. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!