Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Első szavazó fiatalok (18-20...

Első szavazó fiatalok (18-20 évesek), ha a Fideszre szavaztatok, miért arra szavaztatok?

Figyelt kérdés
Mikkel indokoljátok a kormánypártra leadott szavazatotokat? Mi az, ami nem tetszett nektek az ellénzékben?

2022. ápr. 12. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
18-20 évesek nem nagyon szavaztak a fideszre.
2022. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
A fiatalok mindig inkább liberálisabbak, aztán ahogy öregszenek ez változhat.
2022. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Nem én vagyok első szavazó, hanem a gyerekem.

3 hónappal ezelőtt még határozottan megtagadta, hogy eljöjjön szavazni, mert nem érdekli a politika és nem tudja kire szavazzon.

Aztán a választás előtt 2 héttel ő maga jött, hogy jön majd ő is szavazni, mert MZP annyira hülye, hogy véletlenül sem akarja, hogy kormányra kerülhessen.

Nem néz tévét, nem olvas újságokat, a youtubon, facebook-on meg egyéb közösségi médiákban találkozott a ballibek szövegeivel, kampányhirdetéseivel és műsoraikkal. Azt nem akarta, hogy ezek kormányra kerüljenek, mert hiába nem foglalkozik a politikával, nagyon jól látta mi a valóság, közben meg mennyit hazudnak. Ahogy értette mennyire veszélyes egy háborús helyzetben MZP-t avgy a többi ballibes politikust kormányra engedni, mikor ilyen szövegeik voltak. Nem, nem fideszmédiából vette, azt hallotta amit maguk a ballibek tettek ki hirdetéseket, kampányanyagokat, hergelő videókat.

2022. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert 25 év alatt nem kell adót fizetnek, és a szüleim javaslatára.
2022. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Az adómentesség az új 30 ezüst
2022. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Én első szavazó vagyok. Németországból jöttem haza (szabadság) és a Fideszre szavaztam, mert az egész ellenzéki összefogás neolib idiótákból áll, akik baloldalinak hazudják magukat. Nem kedvelem a Fideszt, de ha nincs normális alternatíva akkor 4 év múlva is leszavazok a Fideszre, csak hogy újra lássam hogy ezek a szerencsétlenek pofáraesnek.
2022. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
59%
20 éves vagyok, első szavazó, a Fideszre szavaztam
2022. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Na... és akkor erre mondják az LMBTQ-k, hogy ez már egy "felvilágosult" generáció :)

Jól mondják, az, csak nem az ő értelmezésük szerint.

2022. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

7


Még a kérdést se tudod értelmezni! :D Nincs is több kérdés. A jól megérdemelt krumpliadagod felveheted a legközelebbi fidelitas-irodában.

2022. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

8


A fiatalság is egy heterogén massza, közöttük is vannak buták, ostobák, krumplira éhes romák, megalkuvók stb., még ha talán kisebb arányban is.

2022. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!