Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy önsegítő csoportok alakultak a választási veresége feldolgozására?

Figyelt kérdés

Az ellenzékiek egy része még mindíg depis amiért nem makizaj nyert,ezért önsegítő csoportok alakultak a megsegítésükre.


[link]


Mi a véleményetek,nem szánalmas ez már?



2022. ápr. 29. 03:54
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Atyaisten! Ez már az, mint Amerikában a safe space-ek voltak, amiket akkor hoztak létre, amikor Trump nyert, hogy ne kelljen szembenézni a tényekkel. Ez már egy selejt generáció, totál elkényeztetve, de annyira, hogy már a buborékján kívül, ha találkozik a valósággal, idegösszeomlást kap. Nagyon ideje lenne újragondolni a társadalmainkat, hogy mit is tartunk jónak, mert ha ilyen életképtelen generációkat nevelünk ki, akkor ennek a világnak annyi.
2022. ápr. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Én azért vagyok depis, mert felnőtt emberek a másik nevén gúnyolódnak :(

Mitől válik valaki ilyen szégyenteljesen szánalmassá, mint a Kérdező? Rossz neveltetés? Az oktatásában volt gond? Szimplán magától bunkó? Nem tudjuk.

Mégis él bennem a remény, hogy a Kérdező is eljut a társadalmi fejlődésnek arra a fokára, amelyet egy alsós kisdiáktól is elvárunk. Remélem, hogy talál egy segítő csoportot, amely segitségével képessé válik a fejlődésre.

2022. ápr. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Ó már meg vannak az ön igazoló magyarázatok. A Fideszek alacsonyabb IQjak. Na persze mind a 3 milliónak. Ja meg csaltak csak nem úgy hanem amúgy meg az M1.

Igen óriási zakó volt ez a balosoknak. Elő sorban azért mert most tényleg minden anyagi forrás rendelkezésükre állt. /hazudik aki mást mond/ Ráadásul ott voltak a hamisított közvélemény-kutatások is, amit bár maguknak csináltak mégis elhittek.

2022. ápr. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
MegaLOL.
2022. ápr. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez h*eség, kitaláció...
2022. ápr. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Most nem igazán értem. Ezt a szent korona rádió írta? Vagy ki írta tulajdonképpen?
2022. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
6#: ezért tartom én is furának...
2022. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek valamiféle szakkörök?
2022. ápr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
#3 milyen minden anyagi forrás? Csak a fidesznek állt rendelkezésre korlátlanul, kontroll nélkül a közpénz, és használták is.
2022. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik szentkorona rádiónak a szövegstílus miatt.
2022. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!