Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk fejlődését csak...

A Mi Hazánk fejlődését csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Nos a Mi Hazánk 2018 nyarán alakult meg, párt ezer ember a pusztán! viszont 2022 ben parlamenti párt lett és a legerősebb ellenzéki párt!


[link]


Nem gondoljátok hogy ez azért kemény? idén lesz 4 éves párt és a legerősebb ellenzék! (amit egyébként megértek, rengeteget dolgoztak!) és rádásul nekik volt leghamarabb programjuk (Fidesznek nem volt, a baloldalnak meg utolsó hónapban lett, ami nevetséges!) rádásul ők állították legelőször a 106 jelöltjüket! szóval ahhoz képest hogy mennyire fiatal párt nagyon sokat tett/tesz!


Szóval a Mi Hazánk hatalmas fejlődését csak én vettem észre?

🟢⚪️🟢⚪️🟢⚪️



2022. máj. 12. 05:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
A mi hazánk támogatottsága egyértelműen nő,a sértődött libbantok véleménye meg nem releváns.Ekkorát bukni sokadjára is elég gáz,ráadásul a fidesz is erősödött a fővárosban.🖐️
2022. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Hol vannak a tavalyi "úgy sem jutnak be a parlamentbe" versenyzők?
2022. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Végül is jól mutatja a kérdező, miképp gondolkodik a buta magyar paraszt. Miképp lesz belőle aljas, acsarkodó csóró náci.
2022. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
De magyaràzzàtok màr meg miben radikàlis a Mi Hazànk?
2022. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként én is jobboldali vagyok, csak nincs olyan párt, akire szívesen szavaznék. Én biszexként felháborítónak tartom a retorikátok, hogy szerintetek én ugyanolyan szinten vagyok, mint egy pedo...
2022. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
17-es: Az, hogy radikálisok, az egyáltalán nem probléma, ahogy az sem, hogy nemzetiek. Az viszont, hogy fasiszták/nácik lennének, az meg aljas hazugság.
2022. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%
14 Inkább vagyok "MAGYAR" mint egy hozzád hasonló értelmiszintű primitív libbant.🤷
2022. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

A magyar már szitokszó európában.


Nem lenne baj, de közben sikerült létrehozni európa legszegényebb országát.

2022. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

21 Annyira szitokszó hogy a brit baliberális Guardian április 3. riport kommentárja tele van pozitív válaszokkal. De nyilván egyszerűbb szimpla #ülyeként benyelni a baliberális pártok demagógiáját mintsem hogy objektív légy és megnézd milyen vélemények vannak a nagyvilágban.


[link]

2022. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
12%

Mármint a youtube videó alatt a hsz-ek?


Akkora győzelmet arattak hogy minden falusi analfabéta/cigány a fideszre szavazott.

Meg minden farhát kommandós.


Szerinted ez komolyan számít valamit? A britek azt se tudják hogy hol van magyarország. Rég kiléptek az eu-ból is.

2022. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!