Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk fejlődését csak...

A Mi Hazánk fejlődését csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Nos a Mi Hazánk 2018 nyarán alakult meg, párt ezer ember a pusztán! viszont 2022 ben parlamenti párt lett és a legerősebb ellenzéki párt!


[link]


Nem gondoljátok hogy ez azért kemény? idén lesz 4 éves párt és a legerősebb ellenzék! (amit egyébként megértek, rengeteget dolgoztak!) és rádásul nekik volt leghamarabb programjuk (Fidesznek nem volt, a baloldalnak meg utolsó hónapban lett, ami nevetséges!) rádásul ők állították legelőször a 106 jelöltjüket! szóval ahhoz képest hogy mennyire fiatal párt nagyon sokat tett/tesz!


Szóval a Mi Hazánk hatalmas fejlődését csak én vettem észre?

🟢⚪️🟢⚪️🟢⚪️



2022. máj. 12. 05:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

Akkor itt hagyom olvasgatni a bbc-t is.


[link]


Tudom nehéz felfogni,de éppelméjű embernek nem hiányoznak a beteges libbant eszmék.

2022. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
29%
Az hogy mit hsz-elnek a brit youtubeozók semmit se számít. Azt se tudják miről van szó.
2022. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

Én bírom őket, rájuk szavaztam.

A baj csak az, hogy úgy fognak járni, mint a jobbik. Ide is beszivárognak majd,(akiknek "kell"), és belülről fogják bomlasztani a pártot, mindig ez a vége.

2022. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%
Húzzatok már innét az uki haverjaitokhoz! ;)
2022. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%

#8

Nagyon sokan, köztük én is, elhitték hogy nagyon szoros lesz a választás.

Ezert csak egy x-et, vagy még azt sem mertek az MH ra rakni, nehogy kárba menjen.

Nagyon nem 6% os volt az MH mikor bekerültek. Simán lehetségesnek tartom hogy tényleg a leg erősebb ellenzéki párt lett.

2022. máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!