Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha itt is háború lenne, akkor...

Ha itt is háború lenne, akkor mi történne azzal, aki melegházasságról meg LMBTQ jogokról beszél?

Figyelt kérdés
Pl. mindenki éhezik, a lakása, amit hitelből vett szétlőve és akkor még örülhet, ha a családja életben maradt. Ilyen helyzetben ha valaki melegházasságért tüntet, mi történne vele?

2022. máj. 21. 00:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy jön ide, hogy a kérdező keresztényebbnél akar mutatkozni, bár nem tudom mennyire járt templomba, én 26 éves koromig rendszeresen jártam misére katolikusként, aztán szépen kiutáltatott engem a melegségem miatt egy rendőrnek ment volt középiskolai osztálytársam... abban a templomban ahol megkereszteltek és szerettek....


Én progresszív katolikusnak mondanám magam, aki elfogadja a felszabadítási teológiát is.


Amúgy ez a belpestizés is érdekes, youtubeon kaptam meg, hogy úgy beszélek mint egy belpesti értelmiségi, tehát nem élhettem 27 éves koromig egy kelet-magyarországi kisvárosban és nem járhattam Debrecenbe se érettségi után különböző szakmai és egyetemi képzésekre, pedig de.


Az, hogy engem miért látnak hozzádhasonló kérdés feltevők belpesti értelmiségnek, valószínű azért, mert többedik generációs értelmiségi vagyok és emellett vegyes felvágott vagyok, apám lengyel volt, anyám magyar,apai nagyapám litvániai lengyel, anyai nagymamám édesanyja vagyis a dédim orosz volt...Emiatt aztán úgy a nacionalista berögződések nem mozgatnak meg, sőt a vallásoság iránt is eléggé kritikus vagyok. Ugyanakkor még az LMBTQI közösségen belül is észreveszem, hogy ott is van ám ellentét, mint ahogy családon belül is van, hidd el, van 3 bátyám kérdező, és nem tagadott ki a családom, szóval ismerem a családi konfliktusokat, de megpróbáljuk ezt megoldani...

2022. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

21-re válaszolva, kicsit többnek :)


Ugyanakkor, ha Te megválaszthattad, hogy kinek segítesz (egy kollégának), akkor az LMBTQ szervezetek miért nem tehetik ugyanezt?

2022. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mondhatjuk azt, hogy miért jön ide, ha itt szar, de amikor az ember háború elől menekül, nem nagyon van választása…


Idejön és vagy befogadják, vagy nem (lásd az ukrán férfit, akit összevertek, mert ukrán).

Ennek a megelőzésében segítenek ezek a szervezetek.

2022. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!