Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt pozitív baloldali?

Van itt pozitív baloldali?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy aki baloldali érzelmű csak nyavalyogni tud. Semmi soha nem jó nekik. Van pozitív életvidám ballib?

2022. máj. 22. 10:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
9es, én tudok párat, egészségügy, 40000 COVID halott, oktatás, hiányzó tanárok, nem létező fizetésemelések, aztán ott van még a közszféra további résztvevője, mint a rendőrség, tűzoltóság -tömeges felmondások-. Mellé még tudok mondani olyan fincsiségeket, mint a kivándorlás, vagy hogy annyira nincs már ember a magyar munkaerőpiacon, hogy ukrán, meg ázsiai emberekkel vannak tele a gyárak.
2022. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
11) igen,én is tudtam volna sorolni még pár dolgot.de várom a kérdező válaszát aki szerint csak nyavajogni tudunk, hogy miért kellene optimistának lenni ebben az élhetetlen országban.
2022. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen, vannak pozitív gondolkodású baloldaliak itt is.
2022. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Elolvastam a kommenteket szépen sorban.

A többsége negatív hangulatú, van olyan amelyik nyíltan van amelyik kevésbé.

Az Országot szidják, a kormányt teszik felelőssé azért mert a saját életüket nem tudják élményekkel megtölteni és pozitív irányba fordítani.


Sajnálom ha valaki így él, még akkor is ha saját magának köszönheti, rossz lehet. Remélem előbb-utóbb átgondolják az életüket.

2022. máj. 25. 20:21
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Még szép hogy a kormányt szidjuk hiszen az ő felelőssége az életminőség javítása, márpedig a lakhatás az eü mellett a legalapvetőbb létszükséglet amit kormányzati szinten kell segíteni,és épp ezeket hanyagolják el.annak azért örülök hogy nem voltak ellenérveid, nyilván te magad is beláttad hogy igazunk van.
2022. máj. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

16) hogyan szedsz össze 20millát eg lakásra mikor keresel 200 ezret áruld már el.egy éves keresetedből tudsz venni 6m² lakást..

Áruld már el a titkot te féleszű.fodalmad nincs a jelenkori magyarországi viszonyokról.

2022. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

17

Anyád a féleszű hülyegyerek.

Keresek 7-800e ft-ot havonta egy multinál. Technikusként azaz nem kell hozzá csoda.

Nevelek négy gyereket. Felvettem a babavárót igénybe veszem a CSOK-ot. 2019-ben épült új 160m2-es házban lakom, napelem a tetőn stb. Mindent összeadva 180 a rezsi havonta ebben a kölcsön törlesztők is benne vannak.

Évente kétszer megyek nyaralni, és 4-5 alkalommal wellnesselni.

2022. máj. 30. 12:04
 18/25 anonim ***** válasza:

#18


Eközben a MÉDIÁN fizetés nettó 250 körül van havonta.

2022. máj. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
19) hagyd,a féleszű szerint egy multinál 700e az átlag,ott a 16-os válasza..mindenki más tróger.az ilyennel nem tudsz mit tenni.
2022. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy dolgozik ez multinál, tudná, hogy nagyon kis réteg keres csak ennyit, még a multiknál is! 8 évnyi multizás után tudom, hogy ott sem fenékig tejföl az élet, sőt...
2022. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!