Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány vajon miért nem...

Árokpart kérdése:

A kormány vajon miért nem ismeri el, hogy baj van a közoktatásban és miért nem próbálja a helyzetet megoldani, pontosabban csillapítani a bajt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 22:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
83%

"Bocsi, de ez nem a FIDESZ hibája, hanem az ellenzék nem alkalmas a feladatra!! Ez van!!"

Az ellenzék nem alkalmas a mire is? Az EÜ és az oktatás állapotáról van szó a kérdésben, ha nem tűnt fel. Mi köze ehhez az ellenzéknek most? 12 éve semmi beleszólásuk a dolgokba.

2022. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
12%

"Az ellenzék nem alkalmas a mire is? Az EÜ és az oktatás állapotáról van szó a kérdésben, ha nem tűnt fel. Mi köze ehhez az ellenzéknek most? 12 éve semmi beleszólásuk a dolgokba"

Ha nem bohóckodnának, hanem csinálnák azt, amit egy normális ellenzéknek kell, akkor a kormány is nyomás alatt lenne, ezáltal jobban csinálná a dolgokat. Ha nincs nyomás alatt, márpedig most nincs, akkor csinálhat amit akar, az embereknek úgysincs alternatívájuk, szóval lenyelik a békát és rá szavaznak. Példát lehetne venni a Mi Hazánktól vagy a Kutyapárttól(viccpárt létére), mert csak ők ketten működnek egészséges ellenzékként. Ha olyan lenne az egész ellenzék, most egy jobb országban élhetnénk.

2022. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

"Ember, a munka valóban nem szégyen. De az már szégyen, ha egy európai országban az a "normális", hogy nyugdíj mellé munkát kell vállalni, különben nem lehet belőle kijönni!"


Először:


Ne emberezz, mert nem vagyok a haverod, és nem is leszek sosem hatvan évesen!! Megválogatom a barátaim!!


Másodszor:


Én rokkant nyugdíjas vagyok, és mellette dolgozom, és egyáltalán nem probléma, hogy dolgoznom kell!! Az is igaz, hogy nem büfészakos vagyok, hanem komoly pozicióm van. Nem részletezem én sem, ha megengedi az úr, aki nagyon beképzelt!! Viszont butaságokat hordasz össze, mert egy saját 3 szintes családiházban élek a párommal aki szintén nyugdíjas, és vidáman fenntudnánk tartani a nyugdíjunkból is a házat, + a megélhetésünkre sem kellene nélkülözni!!! Kilehet belőle jönni!!


"Mert ezt most úgy írtad, mintha ez egy teljesen normális bevett és elfogadott dolog lenne, hogy dolgozni kénytelenek a nyugdíjuk mellett."


Nem kell dolgozni, nyugdíj mellett!! Nem így gondoltam, de miért ne?? Van lehetőség rá, akkor ki kell használni!!! Ennyi!!!

2022. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem bohóckodnának, hanem csinálnák azt, amit egy normális ellenzéknek kell, akkor a kormány is nyomás alatt lenne, ezáltal jobban csinálná a dolgokat."

Kétharmad ellen, negyedik ciklus óta? :D Marha nagy nyomást tudnak kifejteni :D

Mellesleg, ez kicsit olyan érvelés most a részedről, mint hogy a betörő az nem is hibás semmiben sem, hanem csak az a mocsok rendőr a hibás, mert nem állt ott a bolt mellett a betöréskor. Ha ott állt volna, akkor nem lett volna betörés sem. Azért ez elég fonák védekezés :D

2022. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
72%

"Én rokkant nyugdíjas vagyok, és mellette dolgozom, és egyáltalán nem probléma, hogy dolgoznom kell!! Az is igaz, hogy nem büfészakos vagyok, hanem komoly pozicióm van. Nem részletezem én sem, ha megengedi az úr, aki nagyon beképzelt!! Viszont butaságokat hordasz össze, mert egy saját 3 szintes családiházban élek a párommal aki szintén nyugdíjas, és vidáman fenntudnánk tartani a nyugdíjunkból is a házat, + a megélhetésünkre sem kellene nélkülözni!!! Kilehet belőle jönni!!"


Kamugép, azt sem tudod már milyen hülyeségeket hordj össze.

2022. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
24%

"Kamugép, azt sem tudod már milyen hülyeségeket hordj össze."


Az Te vagy kisgyerek!! Egy óriási kamugép!! Amit írtam az mind igaz, viszont Te csak a kormányt tudod szidni, hogy milyen igazságtalanság, meg milyen xar minden!!! És tudod miért!! Mert életképtelen vagy!!

2022. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
72%
Jól van, csitulj már.
2022. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
62%
Ez gyorsan eszkalálódott... :D
2022. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy csak a majomhimlő miatt anyázol? Vagy mert analfabétákkal focizol egy csapatban? Kinzó kérdések..
2022. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
62%
Rokkantnyugdíjas buszsofőr.
2022. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!