Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örül annak, hogy a...

Más is örül annak, hogy a Pride útvonalát megszerezte a Mi hazánk?

Figyelt kérdés
Remélem, ők nem fognak lezárni mindent.

2022. máj. 23. 01:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Kis hazánkban még mindig nagyfokú a társadalmi stigma, de nem csak HIV/AIDS területén, hanem úgy látom, hogy valaki súlyos értelmi és testi fogyatékosággal rendelkező gyereket nevel, aki már felnőtt, vagy ha valaki mentálisan beteg pl borderline, biporális, skizofrén, vagy ha részképesség zavarral küszködik, pl diszkalkuliás, diszlexiás, diszgráfiás, vagy ha aspergeres....
2022. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
Ja meg a múltheti eset, hogy mikor egy fiú a Dunába akart ugrani, akkor egy arra járó önkéntes polgárőr beszélte le a fiút, vagyis tartotta fel, míg a rendőrök ki nem jöttek, akit otthonról dobtak ki a szülei. Az autósok meg öngyilkosságra búzdították... ahelyett, hogy segítették volna... Ez Magyarország, én így nem szeretlek....
2022. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
84%
Lekakálom a pride-ot. A MH meg mit foglalkozik hülyeségekkel.
2022. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%
Sokra nem mennek vele. Máshol lesz megtartva és kész. Az érdekes viszont h Novák Előd foglalkozik ezzel a témával főleg. Még a Jobbikos időkben is. Ő kezdeményezte ezt a hely foglalást is. Nem tudom ezt a figurát megerőszakolta valami rokona? Vagy látens meleg? Mondjuk a szivárványos zászló jól állt a kezében, amikor elfutott vele a zsaruk elől. Kissé fura, hogy az ő neve mindig ott van ha melegekről van szó.
2022. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
15! Így kompenzál, most nézz rá! Szerinted töle vannak a gyerekek? 🙁🤣
2022. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%

Igen, Novákban biztosan van hajlam, csak rá kell nézni. Engem biszexként nem erdekel a pride, akkor fura, hogy őt ennyire foglalkoztatja.

A mihazank egy visszamaradott párt emiatt a beteges bu.zi fóbiájuk miatt.

2022. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nekem mindig furcsa amikor egy elvileg heteroszexuális ember ennyit foglalkozik a melegekkel. Nekem pl. teljesen mindegy hol,mikor és kik sétálnak végig egy rendezvényen. Ha érdekel elmegyek,ha nem akkor nem.

Ez most miért akkora siker,hogy egy másik útvonalon fognak végighaladni a prideosok ? :D Nehéz elképzelni, hogy egy elvileg heteroszexuális és elvileg mentálisan egészséges embernek ekörül forognak a gondolatai ,és sikerként éli meg az életében, hogy miatta nem x hanem y utcán kell sétálniuk a melegeknek :D

A fideszen és a migatyánkon kívül senkit nem hallok az LMBTQ-ról beszélni ebben az országban .. de biztos süket vagyok, hiszen elvileg nyomul az lmbtq propaganda itt :D

2022. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
93%
Egyénként tényleg, engem mint heterót tényleg rohadtul nem érdekel a Pride, és ha a homofóbok nem foglalkoznának vele azt se tudnám, hogy mikor van! Olyan furcsa eznejem is, hogy miért kell ennyut foglalkozni vele, ha elvileg nem érinti öket? Elvileg...
2022. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy azt bírom, mikor azon kezd el csámcsogni egy homofób kommentelő, hogy szőrös férfi fenekébe hogyan csusszan bele a férfi pénisz és akkor elmondja kellő részletességgel, hogy milyen is a meleg szex...


Hát ha én 3 heteró bátyám társaságában vagyok, de míg apám élt, 15 éves koromig, és jó házasságban élt anyámmal, ő esetükben, meg úgy senkinek se az esetében se képzeltem el, hogy mit is művelhetnek az ágyban.. de egy homofób meleg meg kellő részletességgel leírja nekem itt vagy facebookon? Eszem meg áll...

2022. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

16-os, igen hallottam ilyen vicceket (azt kitudja lehet van benne igazság), hogy Torónak több köze volt a gyerek csináláshoz mint Nováknak. :D


18-as ez meg a másik, hogy elvileg megy a propaganda. Amíg a Fidesz nem kezdett ezzel rendszeresen foglalkozni senkti sem érdekelt. Tavaly vagy azelőtt volt, h a Márc 15-én egyik rendezvényen valamelyik a beszédébe beletette, hogy "mert a család az egy férfi és egy nő"...semmi köze sem volt a témához a dolognak, de a Fideszes fazonnak bele kellett tennie egy jó kisb*zizást. Most is ők jöttek ezzel a nemi átalakító műtéttel, meg hogy Nyugaton elvileg ovódákba járnak be és elkezdik a gyerekeket meleggé tenni azáltal, hogy elmondják nekik, hogy léteznek melegek. Rajtuk kívül a kutya nem foglalkozott ilyen marhaságokkal, leszámítva Novákot, akinek valszeg ez az út lefoglalás karrierje csúcspontja.

2022. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!