Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örül annak, hogy a...

Más is örül annak, hogy a Pride útvonalát megszerezte a Mi hazánk?

Figyelt kérdés
Remélem, ők nem fognak lezárni mindent.

2022. máj. 23. 01:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem mindegy? Ha nem tetszik, ne menj el, ne nézd. Nem azért teszik amúgy, hogy bárkit is meleggé tegyenek, (bár Novákot már sikerült, annyira megszerette ezt a témát), hanem ez a "vonulás" az önelfogadásról és a közösséghez tartozás élményéről szól. Ha már ugye máshol ebben az országban nem lehet felvállalni.


Te is többet foglalkozol a dologgal mint én biszexként, nekem meg se fordult a fejemben a pride, csak a migatyánktól megint kapott egy kis reklámot.

2022. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én is ebben az országban élek, akár tetszik neked akár nem. Tehát van közöm hozzá, hogy mit történik itt. És ha nem tetszik a majom(himlő)parádé, akkor ennek hangot adok, sőt teszek ellene. Tudod, miért? Mert jogomban áll, és mert kötelességemnek érzem, hogy a gyerekeim ne egy olyan országban nőjenek föl, ahol olyan emberek diktálják a "kultúrát", akiknek minimális erkölcsi nívójuk sincsen, szándékosan provolkálnak és hágják át az alapvető jó ízlés határait.
2022. máj. 23. 15:47
 33/39 anonim ***** válasza:
78%
Minek kellene örülnöm máshol megtartják.A két szélsőség az LMBTQ és a Mi Hazánk jól elszórakoznak egymással közben a Fidesz azt csinál velünk amit akar.
2022. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
85%

33, ebből is látszik h semmit se tudsz a pride-ról, ha kívülállóként ilyen véleménnyel vagy róla. Ki mondta, hogy néznie kell a gyerekednek? Ha látja is, nem lesz tőle ferde. Ha egy buz.i hetero szexet néz, nem lesz tőle heteró.

Hagyjuk már ezt az álszent "gyerekvédelmi" dumát, nekem van 3 gyerekem, és semmi hátrány nem éri őket abból hogy az egyik szülőjük biszex. Én inkabb az olyan begyepesedett, nulla empátiával rendelkező emberektől féltem inkább, mint amilyen te vagy, hogy egy olyan rendezvény miatt háborogsz, ami egy évben egyszer van, pár óráig tart, 30 ezer honfitársad jól érzi magát ott, mert ott vállalhatja önmagát (nem a szélsőségekre gondolok, hanem azzal vállalják magukat, hogy egyáltalán elmennek), és ahelyett h megnyugodnál hogy neked ehhez semmi közöd és távol maradnál tőle, feleslegesen szítod az indulatokat.

2022. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
88%
Csinald csak nekik az ingyenreklamot, jol csinalod! 😀
2022. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 steven95 ***** válasza:
71%
Ertem. Tehát volt egy bőrmaszkos ==> ??? ==> 30 ezer "vonagló köcsög". Ugy látszik az országban történéshez közöd van,de a logikához nem annyira.
2022. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te stabil heteró párkapcsolatban élsz?
2022. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
85%

36, egyelőre csak te akarsz itt bárkit is eltaposni, úgyhogy nem tudom ki is a károsabb a társadalomra, egy tök nyugisan vonuló tömeg, vagy te az agresszív viselkedésével.


Tudom, hogy vannak ott olyan emberek is, akik elég extrém módon mutogatják magukat, de nem ők vannak többségben, a többiekről meg nem mondanád, hogy bu.zik. És az extrém emberek se neked mutogatják magukat, vagy a gyerekednek, hanem mert kb csak ilyenkor tudnak olyan közegbe menni, akik elfogadják őket. De egyébként én is rossz dolognak tartom ezt, hogy a többég ilyennek képzeli a homoszexuális embereket, miközben amúgy a hétköznapi életben a legtöbbjük elveszik a tömegben, és nem szakavatott szemmel észre se veszed őket.

2022. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
85%
Sosem voltam a pridon, mert nem érdekelt, de most kifogok menni hogy tiltakozzak a nácik ellen.
2022. máj. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!