Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örül annak, hogy a...

Más is örül annak, hogy a Pride útvonalát megszerezte a Mi hazánk?

Figyelt kérdés
Remélem, ők nem fognak lezárni mindent.

2022. máj. 23. 01:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként mint meleg azt mondom, hogy baromira unalmas... és már többször kifejtettem, hogy 2018-ig egy vidéki LMBTQI csoportnak egyik közösségi vezető önkéntese, sőt utána is ahogy fővárosban meg külföldön is éltem, néha visszatértem, szerveztem pár programot...


Én leginkább az LMBT történeti hónapot szerveztem, meg pár filmvetítést, könyvbemutatót, prezis előadásokat, HIV/AIDS szűréseken önkénteskedtem, ja meg bowling, biliárd, piknik jellegű dolgokat csináltam, meg társasjáték esteken vettünk részt... ja és nem bőrtangában vonultunk fel Debrecenbe a különböző helyszínekre... kutya nem foglalkozott velünk, hogy egy csapat b_zi pikinezik a békás-tónál.... értitek?


És egyébként mivel szociológiát, meg humánökológiát is tanultam egyetemen, így jobban érdekelnek olyan társadalmi problémák, hogy hogyan lehetne pl energetikai szempontból önálló Magyarország, vagy hogy háztartások is válhassanak önálló áramtermelővé... az-az ha megnyerném a lottót, és felépítenék egy önálló energetikai szempontból jó házat, akkor az ne legyen rá kötve az áramszolgáltatóra, hanem hőszivattyúval, napelemmel, meg egyéb más módon termelje meg a szükséges energiát...


Vagy hogy legyen jó minőségű egészségügy, meg oktatásunk... és ehhez önálló minisztériumok kellenek, meg környezetvédelmi tárca is kellene, meg jövő nemzedéke biztosa...

2022. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
89%

Nem szerezte meg.

Az útvonal minden évben változik. Csak random belövögettek helyszíneket.

Szemely szerint, nekem az idei útvonal jobban tetszik, mint a tavalyi! Jobban bent van a városban, nagyon láthatóságot ad és csodálatos helyen van.

2022. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
23 Miért hazudsz? Soha nem változott, legalábbis az Andrássy út lényegében már összeforrt a mozgalommal. Az elmúlt 30 évben mindig ott voltak lezárások, ezt akadályozt meg immár másodszorra a Mi hazánk.
2022. máj. 23. 13:39
 24/39 steven95 ***** válasza:
83%
Nem akadályozta meg. Most a Mihazánk 10 feketepólosa miatt lesz lezárás a teljes Andrássy-n, de ha neked ez jó. Kerülj a rakpart...upsz. Majd máskor.
2022. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Hát, amíg be nem szüntetnek titeket.
2022. máj. 23. 14:08
 26/39 steven95 ***** válasza:
89%
Álmodozni szabad.
2022. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Miért gondolod? A gyermekvédelmi törvényről még csak nem is álmodhattál, mégis megtörtént. Miben bízol ennnyire?
2022. máj. 23. 14:14
 28/39 steven95 ***** válasza:
81%
Magamban. Amíg nem öl meg a magadfajta addig hajhullást okozok nektek. :)
2022. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
92%

"Más is örül annak, hogy a Pride útvonalát megszerezte a Mi hazánk?"

Megszertezte?? Akkor most Torockaiék fognak vonulni a prájdon?

2022. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
31 nem tudom, nekem mindegy, csak a homárok ne vonuljanak.
2022. máj. 23. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!