Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet,hogy nekünk is kell...

Lehet,hogy nekünk is kell menni a háborúba?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy ha megtamadnak minket,akkor azon nyomban mennunk kell és,aki megvan 18 éves azt besorozzák katonának,valamint vissza akarják állítani a sorkatonaságot.


Ezek csak pletykák vagy valóban igaz?



2022. máj. 26. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak arra van hogy, stadion helyet most fegyvereket vásárolnak amiböl elopják megint a pénzt mert amiket vettek azt meg se kel mutatni.Az ukrán háboru meg a fegyver eladásrol szól mivel sokan gyártanak de nincs kereslet a fegyverekre mert ma már senki nem háboruzi.Az ukránok széjel van rombolva minden termöföldek tele aknákal jó 40 év lesz mire elérik azt ahol voltak ami nem volt jó.De ugye melete meg halad a világ szóval ők ilyen középkori embereknek fognak számitani.Az oroszok meg reneszánsz.
2022. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezek után, ha ukrajnában így megszívta nem merné megtámadni a natot. Csak atombombával, de akkor meg úgyis mindegy hogy besoroznak-e.
2022. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kretens ***** válasza:
100%
Annyit nekem nem adott ez az ország hogy meghaljak érte.Amim van azt szó szerint kemény fizikai munkával értem el.Nekem soha sem volt habzsi dőzsi.Sokat nélkülözök hogy hónap végén is legyen mit ennem.Külföldön vagy nyaralni utoljára gyerekkoromban voltam mert nem engedhetem meg magamnak.Van jogsim de nem tudok egy autót fenntartani.Az egyetlen luxus cikkem a számitógépem de azt is ajándékba kaptam egy barátomtól.Mindig törvénytisztelő ember voltam.Még behivható korosztályban vagyok öt évig.De engem meg se próbáljanak besorozni.Nekem ebből a valóságból több rossz mint jó jutott ezért az életemmel senki se szórakozzon.Ha mégis kapnák behivót hát akkor úgy esnék el a lépcsőn hogy hosszú időre egészségügyi okokból alkalmatlanná válnák.
2022. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem adott ez az ország, hogy meghaljak érte. Amim van, annak nagy részben a nagyszüleim dolgoztak meg, tőlük csak egy rossz házat örököltem, amit el kellett adnom, mert össze akart dőlni. De a telek értékes volt, kaptam helyette egy másikat, persze kicsit, de kerttel. Akármennyit dolgoztam, abból egy lakás nem jött volna össze. Egyetlen értékes tárgyam egy használt számitógép, amit olcsón vettem. Nincs 10 ezer ha földem, nincs 10 db kastélyom, nincs kocsim, se puccos, divatos ruhám, se ékszerem stb. És mondanm se kell, nyomorgok, mert a nyugdij borzasztó kevés. A legalacsonyabb minimálbér fele!!!!
2022. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Átérzem a fájdalmaitokat. Kitartást kívánok. Most anyagilag mi sem állunk jól,át tudom érezni milyen.
2022. máj. 29. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!