Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Karácsony Gergely...

Melyek Karácsony Gergely Pozitív eredményei, mint főpolgármester?

Figyelt kérdés
Én bírom a Gerit, de sajnos buta mint a tök. Sokmindent megígért, de nem látok sok érdemi fejlesztést, pedig bizakodó voltam. Szerintem nem ért hozzá. Amit csinált, abból is sok problémákkal küszködik, vagy az előző városvezetés vagy a kormány kezdte el. Jó lenne például fásítani a várost. Megígérte, de majdnem ugyan az a betondzsungel a város mint volt. Persze volt pár dolog, amit már megcsinált, például közösségi tervezések, de ez így nem sok.

2022. máj. 26. 22:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%
#10: Ha ronda, akkor gaz.
2022. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
Ha kimész a Białowieża-erdőbe oda ami egyébként lengyel és belorusz államok osztoznak rajtam... akkor ott is érintetlen ősi erdővel fogsz találkozni, gondolom számodra az is gaz, mint a méhlegelő... egy ökológusnak meg igazi kincs lesz...
2022. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%
#12: Egy városban legyen esztétikus a zöld terület, ne egy ronda gaztelep.
2022. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
Azt, tudod hogy ezen gaztelepen számos Magyarországról eltűnt virágfaj bukkant fel újra.. aminek egyes növényszakértők örülnek...
2022. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
#14: És a városon kívüli réteken miért nem tűntek fel ezek a virágfajok?
2022. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A “méhlegelő” egy nagyon pontatlan elnevezés, de lenne létjogosultsága ezeknek a kis zöld foltoknak nagyvárosokban. Egyrészt, számtalan élőlény tud itt menedékre lelni. Másrészt, megvédi a talajt a kiszáradástól és megköti a port. Egyébként nagyon sok előnye lenne még, érdemes utána olvasni. Itt az a gond, hogy nincsenek megtervezve a dolgok előre. Más nagyvárosokban speciális magkeveréket használnak(szebb és jobb lesz a végeredmény) erre a célra és átgondolják, hogy hol legyenek ezek a területek. A legfőbb gond, hogy bizonyos gyomok nagyon megkeseríthetik az allergiás emberek életét. Saját szememmel láttam, ahogy vígan burjánzik a parlagfű. Ez így nem jó. Esztétika szempontjából, nyilván nem szerencsés amúgy sem ilyeneket csinálni a központi helyeken. Viszont van, ahol bőven elfér. A lényeg, hogy az ötlet jó, de a megvalósítás nem.
2022. máj. 26. 23:45
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#16: Hát mert Geriék nem úgy oldották meg, mint nyugaton, hanem okosba: csak nem kaszálják le a gazt.
2022. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
tájékozatlan fideszes vagy... olvass már utána biofíliáról vagy a természethiányos zavarról egy kicsit....
2022. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
81%

"...lakosság véleményének rendszeres kikérése online platformon"

Pl.: a rakpartlezárásról, bicikliutakról a nagykörútun, a Lánchíd lezárásáról a személygépkocsiknak?

2022. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%
Tudod, ha újabb utakat nyitnánk, tegyük fel, pl megvalósulna valami eszement ötlet mentén a madách sugárút, amiről mindig álmodoztak a budapest főépítészei, és ami most már jelentős szánalást igényelne, akkor se lenne elég az autósok számára... ugyanis ugyanúgy bedugulna... növeli az autók keresletét....
2022. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!