Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Karácsony Gergely...

Melyek Karácsony Gergely Pozitív eredményei, mint főpolgármester?

Figyelt kérdés
Én bírom a Gerit, de sajnos buta mint a tök. Sokmindent megígért, de nem látok sok érdemi fejlesztést, pedig bizakodó voltam. Szerintem nem ért hozzá. Amit csinált, abból is sok problémákkal küszködik, vagy az előző városvezetés vagy a kormány kezdte el. Jó lenne például fásítani a várost. Megígérte, de majdnem ugyan az a betondzsungel a város mint volt. Persze volt pár dolog, amit már megcsinált, például közösségi tervezések, de ez így nem sok.

2022. máj. 26. 22:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%
#19: Karácsony is lejáratta magát nálam. A Lánchíd lezárását se a lakosság véleményére alapozta, hanem "civil" szervezetekére. Tipikus balliberális.
2022. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el, ha megnyitnának egy újabb sugárutat autósok számára, akkor se lenne elég, ergó ott is dugó lenne, akkor mi a megoldás?
2022. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Amúgy épp transzferrel mentem egy településre, és szegény sofőr... káromkodott Pest megyére... hogy ez mindig bedugul... de gondolom te élvezed... meg gondolom még jól büntetőfékezel is...
2022. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Amerre jártam a nagyvilágban kétféleképpen oldották meg a város közlekedési problémáit:


-PendR parlkolók a város szélén, a közösségi közlekedés javítása, parkolási díjak emelése (itt-ott dugódíj);


-másik véglet: városon belüli utak szélesítése, városon belüli fizetős higway, többszintesítés, stb. -Itt egy önkormányzati vezetővel tárgyaltam. Ha jól emlékszem min. 28 m2-t mondott minden gépkocsira, hogy ne álljon be a teljes káosz.


A Karácsony-megoldás: ugyanannyi kocsit zsúfoljunk kisebb területre

2022. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

22.

És ha egy földalatti autópályát építenénk a Hungária alá egy kéregalagútban? Összeköthetnénk az M3 és az M1-M7 autópályákat, ezzel drasztikusan lecsökkentve a városon belüli tranzitot.

2022. máj. 27. 00:28
 26/29 A kérdező kommentje:
Budai oldalnak az M0 nyugati szektora jelenthet megoldást a dugók megszüntetésére.
2022. máj. 27. 00:30
 27/29 anonim ***** válasza:
25%
De áruljátok már el, kőolaj válság lesz.. belátható idő belül nem fogja megérni kitermelni az olajat, áramot előállítani még necesebb... miért jó szmogban, dugóban araszolni? Miért nem lehet megvenni egy francos bérletet... 31 éves vagyok, pesten élek... de nem akarok jogsit..
2022. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem törte még össze magát a jó kis budapesti járdákon!
2022. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Mármint én? Én tömegközlekedéssel utazok, utoljára talán 16-20 éves korom között gondolkodtam autó jogosítvány csináltatásán, de aztán meggyőztem magam, hogy miért ne... és azóta is tartom magam...
2022. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!