Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy vidéken minden ingyen van?

Figyelt kérdés
Annyira van minden ingyen, mint bárhol a napenergia. A napenergia mindenhol ingyen van. Ennek ellenére én elég kevés épület tetején látok napkollektort, a város határában pedig inkább egy hajléktalan tanya van, mint napelempark. Pedig a napenergia teljesen ingyenes. Ki kellene használni az erőforrásokat!
2022. máj. 27. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
A napkollektor nem ingyenes. Sőt! Drága.
2022. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Ki mondja meg mire?
2022. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
Mert minden ingyen van.
2022. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#2 : Neveket és címeket inkább nem írok, mert annak jogi következményei is lehetnek.
2022. máj. 27. 11:29
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Zabaron sok napelem van , nagyobb mint a

focipálya

2022. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Én ezt a mondást még soha nem hallottam. Pedig van Budapest rokonom, megyeszékhelyen élő és falusi is.

Egy falusi háznál mindig van mit csinálni. Mindig lenne valami, amit javítani, karbantartani kell vagy épp mindig van valami elvégzendő idény jellegű kerti munka.

Egy lakásra véges a ráköltendő pénz és munka. Egy ház esetén ez szinte végtelen.

Igen, a gyümölcsfáim "ingyen" adják a gyümölcsöt. De az az ingyen koránt sincs olyan ingyen, mint azt páran gondolják. A permetszer pénz. A permetezés, metszés, a gyümölcs leszedése idő. Az idő pedig mint tudjuk, pénz.

2022. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egy falusi barátom azt mondta, hogy ott "lent" olcsón meg lehet élni. 40k-ból simán. Az önkormányzat ad tehenet azt megfejed megvan a tej. Leszedegeted a fárol a gyümölcsöt, friss zöldséget legelsz a végtelen réteken és jó a levegő is. Nincs városi zaj, kipufugógáz
2022. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 : Hol adja az önkormányzat ingyen?
2022. máj. 27. 11:44
 9/25 A kérdező kommentje:
#7 : Hol nem figyelik a szomszédok a fáikat? Lehet tudni mikor nincsenek otthon? Sajnos a gyümölcs csak úgy van ingyen. :(
2022. máj. 27. 11:45
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Napkollektor? Inkább napelem, abból elektromos energiát kapok, abból lehet melegvíz IS. Fordítva nem igaz.
2022. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!