Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy vidéken minden ingyen van?

Figyelt kérdés
Annyira van minden ingyen, mint bárhol a napenergia. A napenergia mindenhol ingyen van. Ennek ellenére én elég kevés épület tetején látok napkollektort, a város határában pedig inkább egy hajléktalan tanya van, mint napelempark. Pedig a napenergia teljesen ingyenes. Ki kellene használni az erőforrásokat!
2022. máj. 27. 11:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

6! Csak kérdem, szerinted egy pesti házon nincs folyton munka?


Vagy éppen egy vidéki panelben meg folyton van?


Nagyon vicces amúgy, hogy itt úgy ír pár ember mintha Budapest csak panellakásokból állna a vidék meg csak idilli ki s házikókból! Azok után, hogy én Szegeden egy 10 emeletes panelból írom ezt a választ, nos higgyétek el, hogy ad 1. vidéken is bőven van panel -konkrétan a vidéki nagyvárosokban teljes városrészek azok pl. itt Szegeden Felsőváros, Tarján, Makkosháza, Rókus. Laktam Pécsett is ott, Uránváros, Kertváros egy pesti stílusú paneldzsungel, ugyanígy például Budapesten egész kerületek vannak, amik pont ugyanolyan kisvárosias jellegűek mintha bármelyik alföldi kis városka utcáin sétálnál.

2022. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#24 Laktam városban is és falun is, sőt rövid ideig az egyetemi éveim alatt Budapesten is. Szerintem elég egyértelmű volt, hogy a LAKÁS és a HÁZ közti különbséget írom, nem a lokáció számít elsősorban.

Egy lakással kb nulla munkája van az ott élőknek. Pár évente kifesti azt a pár négyzetmétert, és kb meg is volnánk. Ami a bejáratiajtódón kívül van, az nem a te dolgod, sem a tető, sem a külső falak, a "kertről" nem is beszélve.

Egy kertes családiházban(kb mindegy, hogy falu, vagy külváros) már maga a takarítás több idő lesz a több négyzetméter miatt. Erre jön rá a ház és a kerítés külső karbantartása(kerítés, külső fa részek, stb festése, eresz takarítás). A kert gondozása, még ha nagyon egyszerű is és kicsi a kert, akkor is éves szinten jó pár munkanapnyi időt vesz el összeadva.

2022. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Háborúba a pávákkal!
2022. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én tősgyökeres falusivagyok, nincs itt semmi ingyen.


Gyógynövényeket szoktam szedni, az ingyen van.

2022. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Falun élek. Semmi nincs ingyen. Max amit a természetben beszerzel de az adott a városinak is. Ami olcsóbban előállítható mint a bolti azzal meg munka van. Annyi előny van falun hogy tarthatsz állatot és annak a húsa finomabb mint a bolti.
2022. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!