Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy vidéken minden ingyen van?

Figyelt kérdés
Annyira van minden ingyen, mint bárhol a napenergia. A napenergia mindenhol ingyen van. Ennek ellenére én elég kevés épület tetején látok napkollektort, a város határában pedig inkább egy hajléktalan tanya van, mint napelempark. Pedig a napenergia teljesen ingyenes. Ki kellene használni az erőforrásokat!
2022. máj. 27. 11:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs, ki mond ilyet, sosem hallottam még és nem is értek vele egyet. Az sok esetben előfordul, hogy kisebb településeken alacsonyabb árakat talál az ember a üzletekben, de ott is ritkán dobálnak az ember után dolgokat csak úgy. Olyan ismerősöm viszont van, akiknél otthon (Borsod megyei falu) az önkormányzat minden lakosnak ingyen biztosít meleg ebédet, minden hétköznap.
2022. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
7! Sok mindent meg lehet termelni, gyümölcsöt, zöldséget, tyúkot, tojást, nyulat stb. Viszont azok sem csak úgy maguktól kinövődnek a földből, hanem dolgozni kell velük. Aki ezeket a dolgokat pénzért veszi meg, az ezt a munkát váltja meg, tehát az sincs ingyen.
2022. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

12

Sőt! A vetőmagot/palántát is venni kell, a naposcsibe is pénzbe kerül, a búgatásért is fizetni kell, a haszonállatok etetése se ingyenes, az állatorvos se, permetszernek is ára van, a munka csak ezután...

2022. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de ennyire részletesen nem akartam belemenni.
2022. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Pedig nem árt, mert sok pesti hiszi, hogy a tojást tojó tyúk azonnal születik, etetni se kell, és a róka meg a nyest se öli le, és elkerüli a madárinfluenza miatti intézkedés is.
2022. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem, a sok pesti azt hiszi, hogy a csirke bőrét nem toll borítja, hanem nejlonzacskó...
2022. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

16

Valamikor élőcsirkét vittek haza a Garay piacról a háziasszonyok vasárnapi húslevesnek.

Saját maguk vágták el a nyakát és fosztották meg tollától, majd földarabolták. Megnézném, ma mennyi pesti feleség lenne erre képes.

2022. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%
Én húsz évig voltam közmunkás és még építkezni is tudtam. A pesti paraszt meg sír hogy közel ötször ennyiből élelmiszerre nem furja neki. Tiszta szégyen pesti trógernek lenni.
2022. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
#18 Én meg részt vettem az új miskolci fürdő megtervezésében. Lehet utánam csinálni, csak kell hozzá szaktudás is meg felsőfokú végzettség. Hülye majom.
2022. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
7! na az a barátod is csak naptárban látott falut! 😂😂
2022. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!