Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz és Orbán Viktor rajongó...

Fidesz és Orbán Viktor rajongók! Mi az amiért bizalmat szavaztatok ismét a polgári, nemzeti kormánynak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 00:01
A kérdező szavazást indított:
Mert elégedett vagyok az elmúlt 12 évvel, ahogyan irányították az országot
Mert nincs megfelelő alternatíva, és inkább a Fidesz, mint a bohóc ellenzék
Csak a Kutyapárt!!
Munkaalapú társadalmat!
27 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

-rezsicsökkentés


-nem engedi be a migránsokat


-nem engedi be az óvodákba az LMBTQ entitásokat


-jó gazdaság,


-fejlődő ország


-mindenben jobb a balliberálisoknál

2022. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
2000 Ft
2022. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Balib kérdező te miért szavaztál a baloldalra?


Amióta újból elvesztettétek a választásokat folyamatosan értelmetlen - provokáló kérdéseket teszel fel.



Próbáljál már megnyugodni.

2022. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sosem voltam ballib… tehát kicsit el vagy tájolódva. Fideszre szavaztam, no de nem azért, mert Orbán olyan hű de nagy kedvencem lenne, de ennél az összefogásnál sztem a Kutyapárt is jobb
2022. máj. 29. 00:15
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Mert a Fidesz gazdaságpolitikája egész Európában egyedülálló. Nem mondom, hogy feltétlenül hibátlan (sőt a mutyizásból, korrupcióból nincs hiány), de egyedül itt olyan olcsó a benzin, hogy külföldről jöttek át tankolni. Itt van a krízis óta élelmiszer-árstopp, itt volt fizetésemelés, az orvosok végre megérdemelt bérekért dolgoznak. A legutóbb bevezetett intézkedések szerintem logikusak és hosszútávón jó a multikat megadóztatni.

Orbán egy határozott, könyörtelen vezető, de meggyőződésem, hogy más személyiségtípus alig lenne alkalmas egy ország vezetésére.


Minden politikus lopna, de vannak, akik a lopás a és beltenyészet mellett az ország állapotát is figyelembe veszik. Eddig még nem okozott a Fidesz csalódást ilyen tekintetben.


Úgy élünk ma Magyarországon, mint ahogyan anno nyugaton. Nem engedik be az eltörlés-kultúrát, igyekeznek egyfajta egészséges normarendszert fenntartani.

2022. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem a baloldalban a túlzott külföldi érdekek kiszolgálása nem tetszik. Ugye anno Gyurcsányék ezt bebizonyították, hogy nem a magyar érdek az első. Hiába tudjuk, hogy Mészáros valójában Orbán Viktor, de akkor is, itthon építenek vállalkozásokat, itt adnak az embereknek munkát, nem külföldre árusítanak ki mindent. Ebben becsülendöek. De sajnos amit én utálok a Fideszben, hogy a minimálbért nem akarjak emelni… és most ne jöjjön azzal senki, hogy fordulj a munkáltatóhoz meg tanulni kellett volna a jó pénzért. Nem lehet mindenki orvos meg programozó vagy ügyvéd … a gyárakban is dolgozni kell
2022. máj. 29. 00:30
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

#2

Nem az volt a kérdés, hogy mennyi pénzt kaptál azért, hogy a Fideszre szavazz.

2022. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Fideszre szavaztam, de nem vagyok közel sem rajongó. Nagyjából megtűröm. Ha lesz, egy hasonló eszmékkel rendelkező párt, 1-2 lényeges különbséggel(például oktatási tendszer rendbetétele), akkor arra fogok szavazni. Számomra jelenleg a Kutyapárt a 2. opció.
2022. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
A magyarnak mindig valami baja van. Kíváncsi lennék, hogy mit szólnátok, ha felmenne a rezsi, a benzin és az alap-élelmiszerek ára. Akkor az lenne a baj, mi?
2022. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Az 5-ös hsz-ben minden benne van, ami egy fidesz szavazót fidesz szavazóvá tesz.


“ Minden politikus lopna, de vannak, akik a lopás a és beltenyészet mellett az ország állapotát is figyelembe veszik.”


Ez a mondat gyönyörű. Még a szavazóik is tisztában vannak vele, hogy katasztrofálisan korruptak és lopnak, de azért szavazzunk rájuk megint mert úgyis mindenki lop. Na emiatt a hozzáállás miatt lesz ez az ország mindig is egy pöcegödör. Aki lop azt el kell zavarni a pics@ba, nem újraszavazni. Ha mindig újraszavazzuk a tolvajokat akkor soha az életben nem szabadulunk meg ezektől a saját zsebüket tömő, az országot kihasználó gazemberektől. Ha törvényszerű lenne, hogy a tolvaj szarháziak mindig megbuknak, akkor pár ciklus alatt eltűnne a süllyesztőben ez a politikus réteg.


A komment másik részében visszaköszön egy kis fasiszta szemléletmód is. Ahogy a 30as években “nyilvánvaló” volt, hogy Olaszországot csakis a Dúcse tudja sikerre vinni, úgy ez a személy most itt Magyarországon 2022-ben orbán. Rajta kívül ugye mindenki más csak “belső ellenség, akik az ország és a nemzet vesztét akarják”. Az meg már történelem, hogy Mussolini regnálása micsoda “sikersztori” is lett végül.

Ezt az erős vezető lózungot is igazán el lehetne már felejteni. A magyar nép nem egy birkanyáj, aminek mindig vonulnia kell valaki után. Sajnos 100 év alatt sem sikerült kevésbé szolgalelkűvé válnunk, sőt..


A fidesz “sikeres” gazdaságpolitikájáról meg mindent elmond a 400 ft-os euró, meg a rekordmértékű államháztartási hiány. Az egészségügyben tízezrével mondtak fel orvosok és ápolók az elmúlt 2 évben, valószínűleg azért mert ők is úgy gondolják, hogy “megérdemelt bérekért dolgoznak”. A közoktatás is a teljes összeomlás szélén táncol.. De emellett tényleg az a lényeg, hogy 480 a benya. Az már nem zavar, hogy ugyanúgy megfizeted a 600 meg 480 közötti különbözetet, csak máshol.

2022. máj. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!