Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-nak semmi köze a...

Ha az LMBTQ-nak semmi köze a majomhimlőhöz, akkor miért figyelmeztetnek rá?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 31. 11:58
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
10 semennyire, de még mindig nem tudom hogy jön ez ide :S Mintha egy receptoldalra írnád, hogy amúgy mi a helyzet a bitcoin árfolyammal.
2022. máj. 31. 12:39
 12/54 anonim ***** válasza:
75%

Meg heterók is elkapták, tudtad kérdező, hogy én a tilos rádió egyik meleg témájú társ műsorvezetőként egy olyan HIV-pozitív édesanyával találkoztam aki egyébként tanárnő, és bár volt egy alkalmi éjszakája a karibi férfival, akitől gyermeke is megfogant, és volt egy gyanú benne,hogy esetleg HIV-et elkapta, de gyermeke születése után nem tesztelték... mert lebeszélték a nőt... aztán pár évvel később gombás fertőzések, hajhullást majd ájulás után kórházba került... és kiderült, hogy vörösvértestek száma lent van, immunrendszere béka feneke alatt, és azt hittem agytumora van, aztán jött Szlávik János aki az ország infektológusa, és azonnal HIV-tesztre küldte, és pozitív eredménnnyel jött vissza, de erős gyógyszerek miatt, ma-már tünetmentes, és nem fertőz ugyanis kimutathatlanul alacsony szinten van a vírus a szervezetében.


Aztán évekkel később összefutott egy magyar szeretőjével, akinél HIV-gyógyszer dobozokat fedezett fel, kiderült a heteró magyaró férfi szintén AIDS állapotba jutott, de a stigma miatt, miután őt is visszahozták a halálból, nem mondta el, már pedig ha elmondja, és nem tekinti szégyellni való dolognak, akkor a nő se kap agyvelőgyulladást... Egyébként az első gyermeke nem kapta el HIV-vírust, pedig szoptatta is.


Azóta pedig összejött egy diákkori szerelmével, akinek egyből elmondta, hogy HIV-fertőzött, és nem, nem hagyta el, hanem összeházasodtak, és képzeld természetesen úton szülte meg második közös gyermeküket, és őt is szoptatja és megalapított egy alapítványt is.


[link]

[link]


Íme egy másik magyar példa, ahol egy iskola igazgató helyettes ma már nagymamát fertőzött meg a férje aki külföldre járt dolgozni, és férj AIDS-ben hunyt el, de a nagymama nem halt meg, mert azóta is él.

https://www.youtube.com/watch?v=sIzAyUyUj84

https://www.youtube.com/watch?v=1iXRn-H9_q8

2022. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
56%
Akkor leirom, naponta hozzátok fel az LMBTQ embereket, mint az ördögi lények emberi mivoltát és véditek a magyar identitást ettől, de az igazi probléma, ami ténylegesen ebben az országban történik, itt közöttünk, arról nem beszél senki. Senkinek sem gond, hogy egy szerencsétlen anyát egyedül hagyott az úgynevezett keresztény, gyermekvédelmi kormány és hagyott meghalni két gyereket indokolatlanul, úgy, hogy megmenthetőek lettek volna, de a napi LMBTQ kérdés mellett nem csodálom, hogy két gyerek élete nem fontos nektek!
2022. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
12 Egyáltalán nem a lényegről beszélsz. ELSŐSORBAN terjed melegek között, senki nem állította, hogy heterók nem kaphatják el (vicces is lenne). A melegek életmódja, szexuális szokásaik viszont ilyen megvilágításban felvetnek néhány igencsak aggályos kérdést, pl. a higiéniáét. És talán az sem olyan ördögtől való kijelentés, hogy a homoszexuálisok "piszkos" emberek a szónak annak az értelmében, hogy azt a testnyílást használják, ahonnan salakanyag távozik.
2022. máj. 31. 12:53
 15/54 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, egyrészt ha te análozol a nőddel, akkor se teszed be mocskosan.. nos mi is kimossuk magunkat előtte, ezt nevezik passzív fürdőnek..... másrészt van aki gumit húz, harmadrészt melegek előbb elmennek szűrésre... heterókat meg a fent említett példa miatt nem szűrik, pedig ha boldog boldogtalant leszűrnénk, lehet megváltoznának a statisztikai adatok...
2022. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
78%
A tények meg azt igazolják, hogy legalább a melegek egyből elmennek és rendszeresen járnak HIV-szűrésre, így ha engem kiszűrnének, akkor mai gyógyszereknek köszönhetően én nem fertőznék és élethosszig élnék, és nem is sejtenéd rólam... hogy az vagyok... na pá.
2022. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
74%
Én meg bátyáimtól tudom, hogy milyen hűségesek a heterók....
2022. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
28%
Meg nem észl sokáig hivel a gyogyszerek tönkre teszik a májad.A dohányosok is meghalnak csak elöte ki köhögik a tüdejüket ezt se nevezném életnek.A halál okának meg nem a cigit irják be a hiv se májkárosodást a gyógyszerek miatt.
2022. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
55%
Manapság nem teszik tönkre a májat.. ezek már új generációs HIV-gyógyszerek... max vesében okozhat gondot, de van csomó készítmény... így ha egyiket nem bírnád kapsz másikat.... így járt egy ismerősöm és köszöni szépen jól van a mája... tudod a tapasztalat az fontos....
2022. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
69%
#22 ezt most levezetnéd, hogy hogy jutottál erre a gondolatra? A HIV fertőzöttek is dolgoznak. Vagy tényleg nem értem mi akarsz.
2022. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!