Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-nak semmi köze a...

Ha az LMBTQ-nak semmi köze a majomhimlőhöz, akkor miért figyelmeztetnek rá?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 31. 11:58
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
94%
De ha szerinted homokosok között terjed, akkor miért vagy beszarva tőle?
2022. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
94%
És benned is turkálnak? Ha nem mész el a pride-ra a te logikád szerint biztonságban vagy 😂
2022. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, anyám 69 éves lesz idén, és bár tudja, hogy meleg vagyok, de mégis most 1 több mint hétre haza jöttem és képzeld annak ellenére, hogy majomhimlő van, nem dobja ki szemetesbe az evőeszközöket amit én használtam....
2022. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező légyszíves döntsd el, hogy a himlő most akkor a melegek terjesztik egymás közt, vagy érintéssel terjed, és nem csak melegek között. Köszi
2022. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
5%
Hiába terjesztik a melegek kevesen.vannak a világba hogy, bármilyen komolyab gond legyen.Ez csak egy újab példa arra hogy több ezeréves átlagos dolgokon nem kéne változtatni.De ilyen meleg adót rakhatnának be mert mindig az átlagos emberek szívnak miattuk.Például a sok meleg a netflixet is tönkre vágta meleg karakterekel ezért lépetek az előfizetök emiatt egy csomo dolgot elkaszáltak.A disnyt is ki csinálták borzalmas károkat csinálnak.Talán a női sport meg menekül mert már tiltják ki őkett.
2022. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
94%
#45 te ezt teljesen komolyan elhiszed, vagy csak trollkodsz? 😂😂😂
2022. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
94%

Oké, nem hiszem el, hogy felnőtt embereknek el kell magyarázni a vírus terjedését. Szexuális úton terjed jelentős részben, innentől viszont annyira mindegy hogy két férfi, két nő vagy egy heteró pár csinálja.


Találós kérdés: Ha egy férfi lefekszik 30 nővel 2 hét alatt (mert akkora Chad), és van egy meleg férfi, aki csak a párjával szexel (és a párja is csak vele) akkor melyiknek van nagyobb esélye a vírus elkapására?

2022. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Annyi a lényeg, hogy egy Pride-ról és egy fétisfesztiválról indult hódító útjára. Ez volt a két gócpont. Senki nem arról beszélt, hogy heterók nem kaphatják el. Sajnos elkaphatják biszexektől.
2022. jún. 2. 19:50
 49/54 anonim ***** válasza:
94%
#48 vannak menthetetlen emberek. Mint te.
2022. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Vannak HIV-esek és majomhimlősök, akik menthetetlenebbek, mint én. És akik jó eséllyel a Pride-ról szedik ezt össze.
2022. jún. 2. 20:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!