Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ország energia- és diktálás...

Az ország energia- és diktálásfüggetlensége érdekében mikor indítjuk újra a szénbányáinkat és szénerőműveinket?

Figyelt kérdés
A most általam nem minősített Nyugat azt kéri, váljunk le a tisztább energiafajtának minősülő orosz földgázról (Milyen alapon kéri?). Ha kérésének megfelelően az annak teljesítése irányában tett intézkedésként elővennénk a hazai szenet, mint energiaforrást, a Nyugat agyvérzést kapna. (Aminek már ideje is lenne.)

2022. jún. 16. 04:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mivel az egész világ egy nagy gazda, igy majd, ha valamelyik evilági gazda megengedi, akkor
2022. jún. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy egy évek óta bezárt erőmű "újraindítása" nem olyan egyszerű, mint elővenni tavasszal a fűnyírót? Valószínűleg évekbe telne, és akkor még szén is kellene hozzá valahonnan. Megint csak a már bezárt, rekultivált bánya újra nyitása...

Annyi idő alatt, és annyi pénzt rááldozva, nem éri meg. Akkor már inkább költsük azt a pénzt az épületek szigetelésére, azzal sokkal előrébb lennénk, főleg hosszútávon nézve.

2022. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: Az ugye megvan, hogy mindig előbb belengetik a szándékokat, hogy felmenjen az árfolyam és a vérnyomás? Egyébként az minden pénzt megérne, hogy Brüsszel agyvérzést kapjon.
2022. jún. 17. 06:20
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: Sikerült egy mondatban ellentmondanod magadnak: "egy nagy gazda" <--> "valamelyik".
2022. jún. 17. 06:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Olvasom július elején, hogy a piszkosul zöld németek, akik még az EU által zöldnek ítélt atomerőműveiket is bezárják, elkezdik megnyitni a szénerőműveiket. HaHaHA!

Ennyit a Nyugat következetességéről és zöldpolitikájáról!

2022. júl. 11. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne izgúlj kérdező, már nem kell sokat várni és végre megkaphatod a várvavárt függetlenséget az EU-tól, akarom mondani a Szovjet úniót.


Pár jópofa vétó aztán, mi is semlegesitve leszünk az államcsődig!

2022. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6: Nem izgulok. Nekem már megvan a sírom. Hogy eljutok-e bele, az már nem az én gondom. Lehet, hogy környezetszennyezéssel fogok bosszút állni :)

Én is Nyugatnak szurkolnék, ha mentes lenne a JFK, John Lennon, stb. gyilkosaitól, toronyrobbantóktól, default hazudó Brüsszeli báboktól.

Egy ilyen megtisztult, a szó tiszta értelmében demokratikus és szabad Nyugatba még Oroszország is elférne.

De attól tartok, a Föld rákját csak a besugárzás pusztíthatja el.

2022. júl. 11. 20:55
 8/8 A kérdező kommentje:

Mint már többször korábban, sikerült előrelátnom a fekete jövőt: OV júl.28-án intézkedett a bányák újranyitásának megvizsgálása ügyében...plusz kályhákat, kazánokat is gyártat a szénhez.

Mikor indítja be a bunkerek gyártását? (Adom az ötleteket...)

A rejtőzködő krőzusok végig viszik a tervüket, a totális világuralom kivívását (bár én bízok benne, hogy a sugárzás kiirtja a Föld rákját...). Nem engedik nyerni az oroszokat, az ukrán előzenekar után el fogja kezdeni műsorát a főzenekar: a NATO is az oroszok ellen. Ez már a fegyveres 3. Világháború lesz, mert belép Kína is. Szerintem senki nem hiszi, hogy azért invesztálnak ennyit a krőzusok Oroszország meggyengítésébe, hogy veszni hagyják. Kissingerből csak az osztrák eredet és Európa féltése beszélt. Ő rálát a krőzusok céljaira...

2022. júl. 30. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!