Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz hívők tényleg elhiszi...

A fidesz hívők tényleg elhiszik hogy a magyarság bármiben jobb mint az angolok?

Figyelt kérdés

Nem fogom linkekkel meg példákkal bizonyítani, mert ez tény.


Úgy tűnik a fideszesek már teljesen a narancsköd bugyuta mámorában élnek.


Fociban 1x elverték az angolokat. Az is 7567844655 milliárd lopott pénzbe került meg 20000 halottba. A kutyát se érdekli a b@zi foci.


Ez már undorító.


2022. jún. 16. 09:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Most sehol nem olcsóbb a kenyér mostanában. Mindenhol infláció van
2022. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%
Ehhez nem kell fiddernek lenni, én például gyakorló fideszrühellő vagyok mégis tudom, hogy az angol meg a német egy csíra nép, ezeknél már csak az osztrák rosszabb.
2022. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
48%

"Igen, a magyarok sokszor azt hiszik, hogy különlegesek tehetségsebbek mint a többi nemzet."


Nem hiszik, tudják. Az európai népek közt legfelsőrendűbb a magyar.

2022. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

"Az európai népek közt legfelsőrendűbb a magyar."


Ez mondjuk így, ebben a formában igaz.

2022. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%

A ballib-hívők tényleg elhiszik, hogy a magyarság rosszabb mint mások?


Apropó!

Ma térdeltetek már a senkiházi bűnözőből faragott mártír előtt?

2022. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%
Ezek mindenki előtt térdelnek aki nem magyar, kivétel a szovjetek meg egyéb értelmes népek előtt.
2022. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Inkább a magyar európa legalja nem? A számok nem hazudnak.
2022. jún. 16. 11:18
 18/28 anonim ***** válasza:
43%

Te kevered a románnal. Az európa pöcegödre.

Mondjuk még ők sem térdelnek dzsordzsó flojdnak, és a nevében rasszista fosztogató csürhének ami az esetét kihasználva lapostv gyűjtésbe fogott.

Ennek csak a proli tahók tapsikolnak.

2022. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%

Na akkor most fog engem mindenki utálni:

1. Nevetséges ha valaki többet lát bele ebbe mint egy nagyon szép győzelmet, és kvázi sporttörténelmi pillanatot. Ennél ez nyilván nem több, ezzel nem győzedelmeskedett a "nagy nemzeti kultúrharc a woke culture felett".


2. Az is nevetséges ...vagy szánalmas, ha valaki mindenáron meg akarja fosztani ettől az igenis valós örömtől azokat az embereket, akiknek ez jelent valamit. Túl sokat költünk focira? Valószínűleg igen. Nagy baj van az egészségügyben? Nyilván (mondjuk itt meg kell jegyeznem, hogy a lejtmenet nem 2010-ben kezdődött, hanem jóval előtte, a Fidesz csak folytatta a megkezdett "munkát"). ...De ettől még ha már egyszer így alakult minden, ahogy, akkor had lehessen már örülni annak hogy a világ egyik legnagyobb futballnemzetét agyonvertük a hazájában! Miért kell ennek kapcsán is gyűlölködni??? Miért nem lehet legalább egy ilyen dolognak együtt örülni, függetlenül attól, hogy melyik szélhámos politikus hazugságait szeretjük jobban??

Tetszik vagy sem, hiszed vagy sem, sok embernek ez fontos, tényleg jobban érzik tőle magukat, és javítja az önbecsülésüket. Ez egy identitásképző dolog, ami végső soron az emberi kultúra része, még ha nem is "magas kultúra". ...A kultúra meg alapszükséglet, nélküle nem lennénk emberek, nem tudnánk működni, vagy inkább nem lenne miért...


Ezt úgy írtam, hogy sose szavaztam Orbánra, baloldali beállítottságú vagyok aki szerint a szociális szférára kéne sokat költenie az államnak ...ráadásul nagy foci rajongó sem vagyok, de ebből az arrogáns tempóból, amit a "liberális értelmiség" diktál nagyon elegem van.

2022. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
11%

"Nem vagyok fideszes és a foci sem érdekel, de végre van valami pozitív nemzetközi esemény, aminek az ország lakossága örülhet. Miért kell túlpolitizálni?"


Mert ez az egyetlen dolog amiben fejlődött az ország.xDDD

2022. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!