Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz hívők tényleg elhiszi...

A fidesz hívők tényleg elhiszik hogy a magyarság bármiben jobb mint az angolok?

Figyelt kérdés

Nem fogom linkekkel meg példákkal bizonyítani, mert ez tény.


Úgy tűnik a fideszesek már teljesen a narancsköd bugyuta mámorában élnek.


Fociban 1x elverték az angolokat. Az is 7567844655 milliárd lopott pénzbe került meg 20000 halottba. A kutyát se érdekli a b@zi foci.


Ez már undorító.


2022. jún. 16. 09:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Te se érted a lényeget utolsó.


A focit csak azért írtam, mert a meccs óta a sok suttyó azt hiszi, hogy a magyarság valaha is az angolok nyomába érhet.

Jelenleg a magyarok mennek 100ezer számra angliába és nem fordítva.


Nekem sincs bajom a focival, de nagyon eltúlozzák a jelentőségét.


A magyarok 99,99%-ának semmit se változtat az életén.


Az a buta illúzió hogy ez most minden magyar sikere egyszerűen szánalmas.

Nem ők játszottak a pályán, nem az ő sikerük.


Általában a lúzer senkik örülnek ennyire mások sikerének, mert elképzelik hogy "győztünk" Ők is győztek, de ez az egyetlen győzelem az életükbe.


Orbán ezért mondja mindig azt hogy győztünk és nem azt hogy győztem...

2022. jún. 16. 13:25
 22/28 A kérdező kommentje:
Életükben* ezt ki kellett javítani
2022. jún. 16. 13:27
 23/28 anonim ***** válasza:
És hol volt az a sok halott? Mire gondoltál ott?
2022. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

Fordítsuk meg a kérdést:

Szerinted, kedves kérdező, az angolok bármiben is jobbak, mint a magyarok?

2022. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ahogy tükröződik a te életed is nagyon szar lehet.
2022. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szerinted, kedves kérdező, az angolok bármiben is jobbak, mint a magyarok?"


Van olyan amiben nem jobbak ?


1ez írj, de ne a focit.

2022. jún. 16. 15:32
 27/28 anonim ***** válasza:

99,99%? Hogy egy klasszikust idézzek: "ezt miből számolta ki?"

Ugyanazt a mentalitást látom ebben a hozzászólásban is, amit a mainstream ellenzék produkált a választások előtt. A körúton belül TALÁN még igaz is ez a szám.

Hogy nem változtatja meg az életüket közvetlen módon az világos, de én pszichés dolgokról beszéltem.

Ez a "lúzer senki"-s duma meg megint csak ugyanez a Márki-Zay-féle recept. Ők amúgy össze is illenek Lázárral erre nemrég döbbentem rá.

Tudod ezek az emberek már csak ezért is Orbánra szavaznak mert azt látják, hogy az olyanok mint te így beszélnek róluk. Semmi szolidaritást nem vállaltok velük, leparasztozzátok őket stb. ...ezek után nem csoda hogy ők sem vállalnak szolidaritást, akkor amikor az ellenzéki önkormányzatokat szívatja a kormány. "Bántottak minket most megkapják a magukét!" gondolják ...és tessék kész a széjjel szakadt ország.

Ugyan azt nem nekem írtad, de ez az öngyarmatosító #nyugatonmindenjobb hozzáállás is ide tartozik. Mitől lesz "jobb" egy nemzet mint a másik?? Hogy lehet ezt egyáltalán értelmezni? Világos hogy gazdasági mutatóik jobbak és jobb az életszínvonal. ...Ez egyébként azért van mert annyival okosabbak? Vagy mert per ma progresszívebbek és nem autoriter a berendezkedésük? ...vagy esetleg azért mert párszáz éve elfoglalták és kizsákmányolták a fél világot?


Egyébként feltételezem hogy te ilyen nagggyon SIKERes ember lehetsz hogy így lenézed a "lúzereket" ...de ha ilyen jól meg tudtad csinálni itt a szerencsédet, akkor miért is olyan rettenetes hely ez az ország?

2022. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Mitől lesz "jobb" egy nemzet mint a másik??


Ne viccelj, szerinted melyik a jobb? Magyarország vagy pakisztán? Szerintem pakisztán.


De ha nem lehet 1ik nemzet jobb másiknál, akkor a magyar hogy lehet mindegyiknél jobb?



"Vagy esetleg azért mert párszáz éve elfoglalták és kizsákmányolták a fél világot?"


A történelem során ezt már minden nemzet eljátszotta 1x, ez nem kifogás.



miért is olyan rettenetes hely ez az ország?"


Nem azt írtam hogy rettenetes.


Az a szánalmas hogy a fidesz hívők azt hiszik, hogy egy nyertes meccs hatására, mostantól minden angol alsóbbrendű térdelő buta lipsi. Mert most aztán megmutatták.


Szerintem eddig tartott a foci csoda. Egyszerűen alábecsülték a magyar csapatot. Meghát az angoloknak nem a foci az egyetlen eredményük amit fel tudnak mutatni.


Az angoloknk nem országos szenzáció hogy 4-0ra megvernek valakit.

2022. jún. 16. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!