Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miķor veszik el Magyarországon...

Miķor veszik el Magyarországon a nyugdíjakat?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet erre a lépésre számítani?

2022. jún. 16. 11:28
1 2 3 4
 31/35 hypno ***** válasza:

#30


Igazából csak az előregedés, meg a fenntarthatatlannak gondolt nyugdíjrendszer miatt kerestem alő a vonatkozó statisztikát, mert az bizony cáfolja a közvélekedést. (szerintem)

2022. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
34%

#31 Igen, igazad van.

A társadalom elöregedése ellen meg két módon lehet tenni. A rosszabb ha hagyjuk fiatalon meghalni az embereket - mint most az ukránok a háborúval, vagy ha több gyerek születik. Én az utóbbira szavazok és a számok azt mutatják hogy van is rá reális esély. Csak idő kell hozzá, nem kevés.

2022. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Hypno


Csak azt felejtetted ki, hogy annak a fiatal újszülöttek hány százaléka cigány és hány százaléka dolgozó. És ezt vesd össze hány dolgozó állampolgár és hány cigány hal meg.


Erről beszélünk már egy ideje

2022. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
33! Tudod az a tök érdekes, hogy szét kéne nézni milyen meglepöen sok cigány él tök átlagos magyarok módjára, akiket csak a börszínük meg a nagyobb pofájuk különböztet meg. Csak az a fura helyzet van, hogy pl. Haegy cigó dolgozik, karrierje van -nálunk mióta az eszemet tudom egy cigány festö fest ha kell- szinte senki nem tekinti cigánynak!
2022. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

#34


Az nekem is nyilvánvaló, hogy ez nem genetika, hanem szociális-társadalmi probléma. De ez most lényegtelen is.

Az a lényeg, hogy ez a probléma igenis létezik és ha nem foglalkozunk vele akkor néhány évtized múlva itt elképesztő demográfiai katasztrófa lesz.

Ha idáig eljutunk, hogy legalább tudomásul vesszük az is hatalmas valami.


Mert se a fidesz se a ballibek nem veszik tudomásul ezt a hatalmas problémát.

A fidesz arról ír napokig, hogy egy dühös néger felgyújtott egy kukát Párizs külvárosában azzal a címmel "Ezektől véd Orbán Atyánk minket", miközben Magyarországon eközben mondjuk egy idős bácsit késeltek halálra a hozó betörő ómigránsok.

A ballibek meg elnyomott kisebbségekről írnak azzal a címmel "az Orbán diktatúra áldozatai, készülhetünk egy újabb Auschwitzra?" és síró éhező cigány csecsemőket kameráznak. Miközben lehet ugyanennek a szegény éhező csecsemőnek az apja épp a múlt héten vette meg a bmw x-5-ösét (amit qrvák futtatásából és herbál dílerkedésből szerzett)

2022. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!