Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok komolyan...

A balliberálisok komolyan elhiszik ezt a 2021 eurostat felmérést?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen fals statisztikát még egy 8 általánost végzett sem vesz be, hogy a 2021-es pénzköltés/pénzmozgás alapján számolják ki az országok jólétét.

Vagy ez szándékosan a balliberális propaganda sajtónak készül? A covid miziéria miatt senki nem költött a mindennapi megélhetésen túl másra, persze hogy alacsony volt a pénzmozgás. Se mozi, se nyaralás, se szórakozás, se hétvégi programok. Mindenki otthon ült a pénzén, és nem mozdult ki a 4 fal közül.


Csak érdekességképpen megjegyzem, hogy hétvégén utaznánk repülővel, szerettünk volna foglalni az 5 repülőtéri parkolóból az egyikben egy helyet, de mindegyik tele van, előre 2 hétre az összes le van foglalva. 15 éve minden évben ( évente akár 4x 5x is) utazunk repülővel, és még SOHA nem volt olyan hogy ennyire dugig legyenek a parkolók. Aki már repült életében és autóval nem taxival ment ki a reptérre az tudja, hogy ez azt jelenti, hogy naponta több ezer ember megy nyaralni repülővel. (a nyaralósok mennek kocsival a csomagok miatt, aki más ügyben repül az általában taxival érkezik a reptérre)

Tudom hogy ez nem releváns arra nézve, hogy itt mennyire nincs "mélyszegénység" az eurostat fals adatival ellentétben. De azért elgondolkodtató, hogy vajon honnan van ennyi pénze az embereknek nyaralásra, ha itt olyan nagy csóróság van.


2022. jún. 21. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, kik azok a balliberálisok, de azt meg végképp nem tudom, hogy mit hisznek ők mind együtt mind...
2022. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 segítek: baloldali liberális.
2022. jún. 21. 14:54
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Köszi a segitséget, igazán aranyos vagy, de továbbra sem tudom, kik lehetnek ezek...


főleg magyarországon...

2022. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
#3: Mindenki, aki nem fideszes ill. kétségbe vonja a kormány és médiájának állításait, ne adj isten mást állít. Legalábbis a fideszes retorika szerint.
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Á értem, ez akkor olyan, hogy mindig is tudtam, hogy én balliberális vagyok, csak nem sejtettem?
2022. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Kormánypropaganda nyelvre lefordítva: hazaáruló
2022. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha nem tudok a kérdésre válaszolni, akkor ne itt offoljatok.
2022. jún. 21. 15:04
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
Balliberális: olyan, aki liberálisnak tartja magát, de igazából nem az, mert nem hisz a szólásszabadságban, és szélsőbaloldali célokkal rendelkezik. Pl. DK, Momentum, régen MSZP, SZDSZ.
2022. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

Ácsi, ez már kezd bonyolult lenni, most balliberális, vagy hazaáruló?


összezavarodtam

2022. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
#9: A kettő szinoníma.
2022. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!