Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vírustagadók szerint a...

A vírustagadók szerint a covid nyáron mindig elmegy szabadságra, akkor most miért van itt a járvány a nyár kellős közepén?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Nincs semmilyen járvány. Három éve megyen ez a szarakodás és nem hogy járvány nem lett, de egész Európában nem találtunk még egyetlen ilyen fertőzöttet se. Három év alatt! Akkor hol van járvány?
2022. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Milyen járvány???

Már a pollenallergiára is ráfogják, hogy az is Covid :D

Na további kellemes rettegést...

2022. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A vírustagadók alatt azokat érted akik nincsenek beoltva, vagy csak 1 oltással rendelkeznek?


Voltak covides 2020-ban, 2021 végén kaptam 1db oltást és idén februárban újra elkaptam, jelenleg szerda óta ismét elkapott a nyavalya. Tegnap kertészkedtem 3 órát, zuhanyzás, majd 18 óra alvás egyben, ma füvet nyírtam hajnal 3-4 között és 5 órát szunyókáltam, tökre felborul a ritmusom, most eszek nézek egy filmet, aztán ismét alvás.


Van olyan munkatársam, akit 4-er oltottak, de elkapta úgy is, a vírus már velünk marad életünk végéig!

2022. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Na, látom az elmeroggyant covidnácik ismét életre keltek. Ez rosszabb mint ha a fekete himlő kezdene terjedni...
2022. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Járvány? Hol?
2022. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
#1 Wtf? Az a baj a XXI. századdal, hogy villámgyors sebességgel terjed ma már a f@szság. Régen településről településre kellett, hogy vándoroljon a falu bolondjának üzenete.
2022. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

#3 Jobbulást kívánok!

Sajnos a covid tényleg velünk marad, épp úgy ahogyan az influenza is velünk van a spanyol nátha járványa óta.

Remélem hogy csak annyira fogja befolyásolni az életünket, mint az influenza is teszi, ami ellen szintén évente kell oltakozni - de csak a veszélyeztetett csoportoknak, és sajnos ami ennek ellenére is sok áldozattal jár. Nekem is halt bele (influenzába) barátom a negyvenes évei elején járva és lehet hogy túlélte volna ha be van oltva, mert a rizikócsoportba tartozott - de ezt soha nem fogjuk megtudni.

Ha a covid eljutna ugyanide, hogy bár van veszélye de tudjuk társadalomként élni mellette/vele az életünket, az nmár jó állapot lenne.

Sajnos minél többen vagyunk a Földön, minél könnyebben utazunk és keveredünk el másokkal, annál nagyobb a valószínűsége ilyen járványoknak. És akkor még nem hoztuk be azt a teóriát, hogy nem is a természet volt ami bedobta az emberiség közé a covidot. Bár ebben én nem hiszek, de tény, hogy a terrorizmusnak és az emberi felelőtlenségnek mindig ott van a veszélyfaktora az életünkben, legyen az vegyianyag, robbanóanyag, nukleáris erőmű vagy éppen más.

2022. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Megnéztem a görbét, a szokásos médiafelhajtás. Olyan, mikor leírták, hogy valamelyik törpeállamban tombol a járvány, megnégyszereződött a napi fertőzöttek száma. Aztán kiderült, hogy 2-ről 8-ra:)

[link]


Nem vagyok vírustagadó (be vagyok oltva 3x), csak kezeljük már a helyén ezt a dolgot. Van oltás, vannak higiénés szabályok, van önkéntes karantén, önkéntes maszkozás, home office, nem kötelező külföldre, fesztiválra, tömegbe menni, de aki szeretne élni, annak ne ugassunk már bele a dolgaiba, lépjünk már túl ezen.

2022. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos újra nyitják a Covid osztályokat a magyar kórházakban jövőhéttől.
2022. júl. 8. 10:20
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

A kòrházakat elkerülni Coviddak azt meg van oldva.. A legtöbben a kórházi félrekezelésbeb gubynaj el..Szegényeket ha kelm hanen rákötik a lelegezretogrpre ea megfulkadnak..

Amugy jelenleg minel magasabb a génkezeltek aránya az inekciokkal,annál több a Covidos. A 90 szazalekbab gebkezelt Purtogaliat sujtja legjobban az ùj hullam

2022. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!