Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az energiaválság miért Orbán...

Az energiaválság miért Orbán hibája?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam a napokban, hogy mindenkit érint most a rezsis dolog, de mindenki úgy beszél róla, mintha maga Orbán tehetne az egészről, közben az összes EU-s országban ez már jó ideje megy elég közeli szomszédainkban is. Nem tudom bárki gondolt-e rá, de talán az EU hibázott a szankcionálással, és saját magát kötötte fel egy olyan országért, amihez semmi közünk nincs? Ez hogy lehetne Orbán hibája? Vagy a másik gyakori érv, hogy beígérte, hogy marad a rezsi ár. Igen maradt is áprilisba volt a választás márciusba kezdődött a háború honnan kellett volna sejtenie Orbánnak, hogy az EU ekkora agyhalott lesz, és saját magát nyírja ki? Értem én, hogy zórbán fóbiás mindenki, de hogy lehet az ilyen logikátlan dolgot is a Fidesz számlájára írni, de komolyan? Aki érdemben nem tud válaszolni, csak mocskolódni arra kíváncsi se vagyok, csak értelmes válaszokra.

2022. júl. 15. 20:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
#2: Már a szankciózgatás előtt is durván emelkedtek az energiaárak, nem lehet csak erre fogni mindent.
2022. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
#11 De nem ennyire :D ez azért rátett egy fincsi adagot. Akkor ha már szarban tapicskálunk, akkor még egy lavorral a fejedre kell borítani mégegyet?
2022. júl. 15. 20:34
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a rezsicsökkentett energia éveken keresztül jóval drágább volt a világpiaci árnál, azt a különbözetet mire szórta el a kormány?


[link]


A 10 év alatt beérkező eurómilliárdokról nem is beszélve. A rezsicsökkentés nem volt tartható, de arról, hogy ilyen hirtelen ennyire felkészületlenül érte a válság a magyar gazdaságot, az kizárólag a felelőtlen gazdaságpolitikának, a mértéktelen választási osztogatásoknak, az árfolyam és az infláció elszállásának köszönhető - ezek mindegyikéért egy személyben Orbán a felelős.

2022. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
#10: Ne általánosíts, az átlag ukrán nem rühell minket. Túlzott nacionalisták és elfogultak pedig sajnos mindenhol vannak.
2022. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
#13 Egyrészt egyet tudok érteni, csak számomra az a fura, hogy az EU-t senki nem szidja csak Orbánékat? Pedig ők is nyakig benne vannak a f*szságaikkal.
2022. júl. 15. 20:38
 16/38 A kérdező kommentje:
#14 Hát azért az elmúlt évekre visszagondolva ezt nem feltétlenül állítanám, de igen biztos vannak kivételek ez tény.
2022. júl. 15. 20:39
 17/38 anonim ***** válasza:
81%
Putyin azt csinál amit akar, hát ez a baj.!
2022. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
#17 Amíg nem EU-s tagállamot támad addig mi közünk van hozzá? Amerika is megtámadt egy csomó helyet mégsem sírt mindenki, meg rohant hozzájuk.
2022. júl. 15. 20:41
 19/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: azért azt elárulnád, hogy - szerinted - ki a büdös túró találta ki a rezsicsökit?! És ki törvényesítette a jelenlegi formájában?

Ide vezet az a hülye gyakorlat, hogy az Orbán-horda úgy törvénykezik, hogy az égvilágon semmilyen hatástanulmány, elemzés nem történik: egy idióta felkel, ír egy barom egy törvényt, és a 135 szellemi árvízkárosult droid megszavazza a szégyenteljes Parlamentben!

És most jössz a szintén ostoba magyarázkodással?

Az a hülye aki hülye törvényt hoz, hülye aki megszavazza - és az is hülye aki betartja!

2022. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
#19 Én értem, hogy mindenki sokkal okosabb meg jobban csinálna mindent is ha ott ülne, de valahogy mégsem sikerült eddig másnak sem:D
2022. júl. 15. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!