Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az energiaválság miért Orbán...

Az energiaválság miért Orbán hibája?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam a napokban, hogy mindenkit érint most a rezsis dolog, de mindenki úgy beszél róla, mintha maga Orbán tehetne az egészről, közben az összes EU-s országban ez már jó ideje megy elég közeli szomszédainkban is. Nem tudom bárki gondolt-e rá, de talán az EU hibázott a szankcionálással, és saját magát kötötte fel egy olyan országért, amihez semmi közünk nincs? Ez hogy lehetne Orbán hibája? Vagy a másik gyakori érv, hogy beígérte, hogy marad a rezsi ár. Igen maradt is áprilisba volt a választás márciusba kezdődött a háború honnan kellett volna sejtenie Orbánnak, hogy az EU ekkora agyhalott lesz, és saját magát nyírja ki? Értem én, hogy zórbán fóbiás mindenki, de hogy lehet az ilyen logikátlan dolgot is a Fidesz számlájára írni, de komolyan? Aki érdemben nem tud válaszolni, csak mocskolódni arra kíváncsi se vagyok, csak értelmes válaszokra.

2022. júl. 15. 20:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
#18 Tényleg? Pedig baromi nagy tüntetések voltak Bushék ellen, az USA-ban és Európában is. Még Magyarországon is voltak. Itt még lehet, Putyinnál leverik a vesédet.
2022. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
#21 De ekkora világhiszti nem volt mostanság pedig nem 1-2 országot támadott már meg az érdekei miatt a nagyon okos USA.
2022. júl. 15. 20:44
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Öt napja jelentkezett be a Kakadu, hogy az elmúlt fél év kemény munkájának a hatására ötöd áron korlátlanul fogyaszthatják a magyarok a gázt. Most mi történt azóta? Erre miért nem tud senki sem válaszolni?
2022. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#23 Nem tudom ki az a Kakadu meg nem hallottam ilyesmiről szóval így nehezen tudok válaszolni rá.
2022. júl. 15. 20:50
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy volt, hogy ha választani kell a brüsszeli pénzeső és az olcsó orosz gáz között, akkor az utóbbit válasszuk? Most meg itt vagyunk, hogy se ez se az. Vagy pedig a Kakadu nagyot füllentett néhány napja?
2022. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
De tudod, hogy ki az, csak játszod a hülyét. Segítek a Szijártó.
2022. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
#26 Honnan kéne tudnom ekkora f*szságokat?:D kakadú?:D ez honnan jön bárkinek? Mondjuk a makizajon is tudtam röhögni mikor elsőnek láttam tény.
2022. júl. 15. 20:52
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadnak mondasz ellent. A háború februárban kezdődött egyébként, de "az összes EU országban ez már jó ideje megy". "Talán az EU hibázott a szankcionálással."

"Honnan kellett volna tudnia Orbánnak, hogy az EU ekkora agyhalott lesz..."

Segítek: Ha a szankcionálás miatt megy már jó ideje a többi EU országban, akkor onnan kellett volna tudni, hogy az EU már akkor "agyhalott" volt, amikor ő azt hazudta, hogy NEM vezeti ki a rezsicsökkentést. Még a választás utáni 1.sajtótájékoztatón is ezt hazudozta, amikor az EU részéről már javában mentek a szankciók. De szegényke biztos nem tudta. Honnan is tudhatta volna?😥

2022. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondják, hogy háború felmentek a piaci árak, az államkassza képtelen arra, hogy fizesse, hogy mindenkinek olcsó legyen a rezsije és piaci árat kell fizetni, akkor nincs az az egysejtű, aki Orbánt hibáztatná. Azt mondanánk, hogy ez van, de valahogy majd csak túléljük.


De amikor már fél éve azt mondják, hogy ötödáron vesszük a gázt és korlátlanul jön, mert Orbán és Szijjártó egy diplomáciai géniusz, akkor itt valami nem stimmel.


Fogyatékosak a magyar választópolgárok az biztos, de azért ezt még ők is látják, hogy vagy nem annyiért vettük, amit fél éven át hazudtak nekünk vagy olcsón vesszük mégis, de mivel kell a kieső brüsszeli pénzek miatt az államnak a pénz, ezért azt hazudják, hogy mégis világpiaci áron vesszük.


Most ilyenkor mi van?


Amúgy simán elfogadom az érvet, hogyha racionális.


Emiatt az ellenmondás miatt csalódnak tömegesen a fideszesek Orbánban.

2022. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!