Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért aggódik sok ember?

Miért aggódik sok ember?

Figyelt kérdés
A magyar lakosság háromnegyede nem tartozik azok közé, akik átlag felett fogyasztanak.

2022. júl. 21. 19:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdező...ha egyszer borul a bili, tök mindegy mennyi lóvéd van. Hirtelen leszel Te is csóró. Meg amúgy sem tudhatod sosem, hogy holnap téged mi fog pont érni.


Az meg, hogy a kormány igazat mond...melyik és miben? Mert idehaza még nem volt rá igazán példa, főleg olyanban nem, ami valóban fontos és emberek millióit érinti.

2022. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#21


Szóval akkor téged az vigasztal, hogy hátha másnak majd rossz lesz. Te tapsikolnál örömödben, ha én tönkremennék. Eléggé sajnállak. Ez az a szint, mikor valaki azzal nyugtatgatja magát, hogy úgysem viszi a pénzét a túlvilágra. Nem, de nem mindegy, hogy addig hogyan szenvedi végig valaki az életét. Úgy, hogy megvehet sokmindent, amire vágyik, kipróbálhat dolgokat, nyaral itt-ott, stb, vagy úgy, hogy semmim nincs, de nem is baj, mert ha meghalok, úgysem viszem magammal, oszt marad a ház udvara, ahová kimozdul az ember (feltéve, ha nem panelban lakik).

2022. júl. 24. 21:10
 23/25 anonim ***** válasza:

"Szóval akkor téged az vigasztal, hogy hátha másnak majd rossz lesz. Te tapsikolnál örömödben, ha én tönkremennék."


Ezt miből számoltad ki? Tipikus fideszes gondolkodás. Sosem akarok senkinek rosszat, nem is szoktam kívánni sem, úgyhogy ez eléggé sértő volt. Meg igazából a legtöbb esetben nem is érdekel más sorsa, akié igen, annak meg segítek.


Persze, menjen, én is megyek ahova csak tudok és engedi az időm/keretem, nem arról van szó. De most attól, hogy Te nem aggódsz senkiért, semmiért, ezek szerint magadért sem, attól még más hadd tegye már meg, ha akarja. Sajnos az anyagiak miatt nagyon sok embernek kell aggódnia. Ezek szerint nem tudod vagy nem élted még sosem át azt, ha neked, szüleidnek nincs pénzük és tényleg azon kell elgondolkodni akár, hogy másnap a kenyérrevaló miből lesz meg (vagy hogy a gyerekek esznek, a szülők meg éhesen fekszenek le).


Lehet mondani, hogy mindenki saját sorsának kovácsa de vannak külső tényezők mindig, amelyek rossz irányba terelhetik egyik pillanatról a másikra az egész életet. Erre akartam csak kilyukadni...

2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Itt már azt írják, a háztartásoknak több, mint a fele beletartozik.

[link]

2022. júl. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
20: Te nyitottál topicot ezzel a kérdéssel, ha nem akarsz válaszokat kapni már, akkor töröltesd a kérdést!
2022. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!