Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz foggal szájjal...

A fidesz foggal szájjal ragaszkodik mai napig a valláshoz és papolnak a kereszténységről, meg hasonlók. Van egyáltalán még olyan ember aki heti rendszerességgel jár templomba?

Figyelt kérdés
Nem kellene már egy kicsit a középkorból kirugaszkodni és olyan felfogást meghonosítani, ami illeszkedik a mai 21. századi világba? Félreértés ne essék sok igazság van a keresztények által mondottakban, de egy jó része olyan elavult, hogy nekem fáj. Ja szerintem nem ártana úgy az egész gondolkodásmódunkat frissíteni.

2022. júl. 26. 12:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen mindegy, hogy hányan látogatják a templomokat. Értelmes ember tiszteletben tartja mas emberek vallását és a kultúráját. Ha erre nem vagytok képesek, akkor mehettek Észak-Koreába, ott ateizmus van, magantulajdon nincs. Tiszta paradicsom nektek.
2022. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
7%
Elég nyilvánvalóan az összes vallásgyalázó kommentelőnek írtam. Az a te bajod, ha te mindenben csak önmagadat látod. Nem vagy isten és soha nem is leszel. Vannak értelmes ateisták, de ők nem kommunisták és nem akarják elpusztítani a vallást.
2022. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
12%
Te el akarod venni az emberektől a magántulajdonukat és a kultúrájukat, ahogy Sztálin példaképed. Soha nem lesz belőled isten. Bármelyik egyszerű, de jólelkű vallásos ember többet ér nálad, tömeggyilkos kommunistánál.
2022. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Senkinél nem vagy felsőbbrendű, a pusztításhoz nem kell ész. Építeni valamit, az a munka. De a kommunisták csak ölni és rombolni tudnak. Eleget voltatok hatalmon.
2022. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem lesz belőlem isten?


el kell keseritselek, már az vagyok

2022. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
23 elfelejtette bevenni a gyógyszert...
2022. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Csak magadat képzeled annak. Én nem tudom, hogy van e isten, de ha nincs, akkor sem szabad az ilyen magántulajdon-ellenes önimádó kommunistákat hagyni visszatérni. Milliókat öltetek meg.
2022. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%
26, ki tudja, lehet, hogy be vette, az a gond...
2022. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egész családom.
2022. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
88%

Orbán nem magát a vallást lobogtatja előszeretettel, hanem azt a fogalmat, hogy keresztény értékrend. Amiről te beszélsz az a vallásgyakorlás. A keresztény értékrendről mint fogalom, meg napokig lehetne filozofálni, hogy mi az amit magában foglal, úgy, hogy a végén nem jutnál semmire. Nyílván nem a lopást, meg a hazugságot, mert azt ő maga is elég gyakran gyónná. Attól mert valaki nem vallást gyakorló még rendelkezhet keresztény értékrenddel egyébként.

Ahogy én gondolom, ez a mondat egy cinikus kiforgatása, lealacsonyítása a valódi értéknek az értékrendben, ma már csak egy politikai buzz-word, magyarra fordítva annyi jelentéssel, hogy egy homofób, “minden más vallásfób”, hagyományos női-férfi szerepeket szorgalmazó politikai nézetet takaró propaganda.

2022. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!