Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP azért vesztett, mert...

MZP azért vesztett, mert őszinte volt?

Figyelt kérdés

Belegondolva most a Fidesz ugyanazt csinálja, amit MZP már a választások előtt mondott. Akkor kiröhögtétek, hogy spórolni kell az energiával, vagy hogy a rezsicsökkentés jelenlegi formája fenntarthatatlan. Most a Fidesz mondja ugyanezt, így már elfogadjátok.

Az energiaárak már választások előtt megugrottak, háború is volt már akkor is, a Fideszben pedig nem hülyék, pontosan tudták, hogy mire számíthatnak.

Az emberek jobban szeretik a szép hazugságot, mint az őszinte valóságot? Ez megérte a kétharmadot?



2022. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
#30: Ki mondta, hogy meg fogok vagy meg akarok? Teljesen nyilvánvaló, hogy meggyőzhetetlenek vagytok, minek erőltessem magam. Ha valakinek megváltozik a véleménye, az nem miattam lesz.
2022. júl. 26. 16:28
 32/64 anonim ***** válasza:
26%

31.Így van.

Én sem akarlak meggyőzni benneteket semmivel, de meglehetősen biztos vagyok abban, hogy ezzel a csapattal, amivel áprilisban indultatok, nem győzhettek. Se együtt, se külön, se mzp-vel, se nélküle, aki ebben a csapatban részt vett, az politikai hulla.

Ezeket be se engedhettétek volna a parlamentbe. Ez a ti felelősségetek, ahogy az is, hogy lesz-e és mikor alternatíva. Amíg nem lesz,addig marad ez a kormány. Engem nem zavar, mert én elégedett vagyok, de az se zavarna, ha a választások több alkalmas jelöltek között zajlanának, és nem csak az egyik mellett szólnának érvek.

Ehhez az is kellene, hogy a változást áhítók ne minket birkázzanak, mert ez nem túl eredményes, hanem azokat a politikusokat, akikben hittek és akikben csalódtak, vágják ki a szemétre, ahová valók, és keressenek, teremtsenek új alternatívát.

Persze ez mind idő, nem megy egyik napról a másikra, viszont amíg ezeket mentegetitek annyival később lesz esélyetek változtatni.

De mondom, semmi közöm ehhez, ez csak egy szívből jövő vélemény és jótanács, mert már nekem fáj látni a vergődéseteket.

2022. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

#32: Én személy szerint a kutyapártra szavaztam, nem az egyesült ellenzékre.

Valóban jó lenne egy új politikai erő ebben egyetértünk, de egyelőre nehéz olyanra szavazni, aki nem is indul. Külön-külön nem hibáztathatod a választókat, hogy nem szavaznak a nemlétező új erőre.

2022. júl. 26. 16:54
 34/64 anonim ***** válasza:
23%

Kutyapártra. Nevetséges. El tudod őket képzelni kormányzati szerepben? És akkor miért pityeregsz most mzp-ért? Azt se tudod, mit szeretnél. Az orbántakarodj nem elég ám.

Persze hogy nincs új erő, mert ezeket tartjátok életben. Beleálltatok az előválasztásos bohockodásba, mert elhittétek, hogy ezek összefogtak, győzhetnek, és kormányzóképesek. A választások éjszakáján kiderült, mennyire erős volt az az összefogás. Már aki előtte nem volt tisztában vele. Komolyan sajnállak benneteket.

2022. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

#34: A kutyapárttal épp azt üzentük amit te is mondasz, hogy új erőre van szükség.

MZP lejáratását ettől függetlenül igazságtalannak tartottam, a Fideszt pedig hazugnak, tolvajnak és kétszínűnek. Nem is az a baj, hogy rájuk szavaztatok, sokkal inkább az a szánalmas, hogy mennyire elvakultan követitek őket bármit is csináljanak.

2022. júl. 26. 17:24
 36/64 anonim ***** válasza:
13%

Mzp saját magát járatta le folyamatosan, ezt a volt "szövetségesei" is kifejtezték, mikor már nem volt rá szükség. Egyik nap nap hazudott valamit, következő nap azt hazudta, hogy ő ilyet nem hazudott, viszont a orbánviktor igen. Ezt hetente többször. Egyszerre volt nevetséges és szánalomra méltó az a szerencsétlen, akire te az ország vezetését bíztátok volna.

De látom, nálad még mindig mi vagyunk a szánalmasak, mert ti csak ilyen lúzer politikusokra tudtok szavazni. Akkor itt nem lesz változás sokáig. Nekem nem fog fájni.

2022. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
#36: Nem veszed észre, hogy csak az ellenzékkel foglalkoztok és a kormány hibáit soha nem ismeritek el? Én látom az ellenzék hibáit is, mert nem vagyok elfogult. Ti erre képtelenek vagytok.
2022. júl. 26. 17:40
 38/64 anonim ***** válasza:
16%

Az ellenzék hibáit nem túl nehéz felfedezni, mert csak az van neki.😂

Na mindegy, akkor szóljon tovább az orbántakarodj. Még vagy 20 évig.😉

2022. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:

#38: Hihetetlen vagy és csak ugyanazt fújod 😂

Nem én fújom az Orbán takarodj szöveget, kikérem magamnak. Felhívtam a figyelmet néhány olyan dologra, amiről megbizonyosodott, hogy a Fidesz hazudott benne. Ennyi, nem több. Ahelyett, hogy elismernéd, vagy legalábbis elgondolkodnál rajta meg jössz folyton az ellenzékkel. Lesz*rom az ellenzéket, a kormányt úgyse lehet leváltani. Nem csak ezzel az ellenzékkel nem, egy teljesen új sem lenne képes rá, mert nektek a mostani rendszer tökéletesen megfelel, változást nem igényeltek.

2022. júl. 26. 18:01
 40/64 anonim ***** válasza:
26%

Én meg annyit írtam, hogy nekem nem hazudott, marad a rezsim annyi, mint tavaly, én meg katás leszek szeptember után is. Mit nem értesz ezen?


Feltettél egy kérdést az ellenzékkel kapcsolatban, én meg elmondtam a véleményem az ellenzékről. Hidd el, nálad is jobban leszarom őket. Máskor ne kérdezd mások véleményét, ha fáj, ha elmondják.

2022. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!