Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP azért vesztett, mert...

MZP azért vesztett, mert őszinte volt?

Figyelt kérdés

Belegondolva most a Fidesz ugyanazt csinálja, amit MZP már a választások előtt mondott. Akkor kiröhögtétek, hogy spórolni kell az energiával, vagy hogy a rezsicsökkentés jelenlegi formája fenntarthatatlan. Most a Fidesz mondja ugyanezt, így már elfogadjátok.

Az energiaárak már választások előtt megugrottak, háború is volt már akkor is, a Fideszben pedig nem hülyék, pontosan tudták, hogy mire számíthatnak.

Az emberek jobban szeretik a szép hazugságot, mint az őszinte valóságot? Ez megérte a kétharmadot?



2022. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Azért vesztett, mert hülyeségeket beszélt.
2022. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
24%
Ha nyert volna most literenként 810-ért tankolnál, minden élelmiszer ár elszabadult volna, tele lennénk migránssal, korlátoznák a víz villany gáz fogyasztást, és lehet hogy egy ukrán lövészárokban álmodoznál arról hogy még egyszer hazamennél és megcsoklásznád a családodat.
2022. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

#52: Nem használok autót, annak viszont örülnék, ha kevesebb lenne az utakon és nem fulladnék meg.

Ami az élelmiszereket illeti, semmivel nem lenne drágább. Amennyivel most olcsóbbak az árstopos termékek, annyival drágább más.

"tele lennénk migránssal, korlátoznák a víz villany gáz fogyasztást, és lehet hogy egy ukrán lövészárokban álmodoznál arról hogy még egyszer hazamennél és megcsoklásznád a családodat."

Na jó, ez már kezd komolytalan lenni. Szerintem ezt még a fideszesek egy része se hiszi el.

2022. júl. 28. 08:16
 54/64 anonim ***** válasza:
16%

53

Szerintem az a komolytalan, hogy rábíztad volna az országot egy ilyen dilettánsra. Mondjuk Gyurcsánynál sem éreztétek, hogy nagyon nem kéne... Aztán utána nagy volt a csodálkozás.

2022. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
#54: Gyurcsányra soha nem szavaztam, akkoriban még a Fideszt támogattam. Ha nem változott volna meg, még mindig őt támogatnám, de nem én tehetek róla, hogy Orbán kifordult önmagából. Szomorú, hogy ezt nem látjátok és azt sem, hogy az orrotoknál fogva vezet.
2022. júl. 28. 12:41
 56/64 anonim ***** válasza:
#55 Orbán nem változott meg, max te nem azért szavaztál a fideszre amilyen Orbán és a fidesz volt akkoriban, csak te is tudtad, hogy gyurcsányék vállalhatatlanok 2010-ben tovább.
2022. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
#56: Gyurcsányékat már akkor is utáltam ez igaz, Orbán viszont más volt. Visszanéztem nem egy beszédét, vitáját, teljesen másmilyen volt, nem csak az emlékeim szerint. Javaslom nézd vissza te is, hallgasd meg, olvasd vissza a nyilatkozatait és hasonlítsd össze a mostanival. Ég és föld a kettő. Én is biztosan változtam, de a régi Orbánra most is szívesen szavaznék.
2022. júl. 28. 12:56
 58/64 anonim ***** válasza:
0%

#57 Ismerem a beszédeit, pont emiatt mondom, hogy nem változott.

Te miben látod konkrétan a változást?

2022. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
#58: Főképp gazdaságpolitikában és külpolitikában. De ami talán a legjobban zavar és amiben teljesen kicserélődött, az a kommunikációja. Az ellenségkeresést és uszítást régen egyáltalán nem tapasztaltam nála, most viszont ebből próbál politikai hasznot húzni és így akarja megnyerni magának a társadalom többségének támogatottságát. Ami elismerem jól is működik, csak nekem ezt a fajta hozzállást nem veszi be a gyomrom és nem is érzek mögötte valódi teljesítményt.
2022. júl. 28. 13:24
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
#58 Igaza van a kérdezőnek. Valóban Gyurcsány is vállalhatatlan volt, de Orbán is egészen más volt akkor még. Az viszont igaz lehet, hogy már akkor is - mint ahogy most is - hazudott. Mindig azt mondja, amitől a legtöbb szavazatot reméli. Most meg már, hogy megszerezte magának a média feletti 90%-os hatalmat, úgy irányítja a közgondolkodást, ahogy az aljas céljainak legjobban megfelel.
2022. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!