Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP azért vesztett, mert...

MZP azért vesztett, mert őszinte volt?

Figyelt kérdés

Belegondolva most a Fidesz ugyanazt csinálja, amit MZP már a választások előtt mondott. Akkor kiröhögtétek, hogy spórolni kell az energiával, vagy hogy a rezsicsökkentés jelenlegi formája fenntarthatatlan. Most a Fidesz mondja ugyanezt, így már elfogadjátok.

Az energiaárak már választások előtt megugrottak, háború is volt már akkor is, a Fideszben pedig nem hülyék, pontosan tudták, hogy mire számíthatnak.

Az emberek jobban szeretik a szép hazugságot, mint az őszinte valóságot? Ez megérte a kétharmadot?



2022. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem rosszul értelmezik sokan a szavait. Nem náci fajgyűlöletet kell emögé látni. Én sem szeretném, ha mindenféle abszolúte ellenőrizetlen" arabok, meg a kultúránktól baromi messze álló emberek ide szabadon beáramolhatnának, aztán néha fejeket vágnának le, ha ippen úgy érzik, hogy az ő istenük ezt parancsolja nekik. Ettől abszolúte nem érzem magam fajgyűlölőnek. Tudomásul kell venni, hogy totál más kultúrák vannak, amelyek nagyon nem passzolnak a magyarral. Bejöhet mindenki, akit a hatóságok átengednek, de nem minden jött-ment jöhet. Ennyi.
2022. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
34%

#59 "Főképp gazdaságpolitikában és külpolitikában. "

Mi változott a gazdaságpolitikájában és külpolitikájában az 1998-2002 közötti miniszterelnökségéhez képest szerinted?

"Az ellenségkeresést és uszítást régen egyáltalán nem tapasztaltam nála, most viszont ebből próbál politikai hasznot húzni és így akarja megnyerni magának a társadalom többségének támogatottságát."

Ez a balliberális narratíva és nem ez a valóság. Ez csak egy vélemény róla, miközben nekem meg pont ellenkező a véleményem arról amit és ahogyan beszél.

Orbántól nem találsz fele olyan lesajnáló, lenéző vagy negatívan minősítő megjegyzést sem más országokra, más országok választott politikusaira de még a meghozott döntéseikre sem, mint amik mindennaposak tőlük vele szemben. Alapvetően tiszteletben tartja szóban is meg tettekben is mások választott vezetőit, képviselőit és azok döntéseit is, mivel az más ország szavazóinak képviseletét jelentik.

"Most meg már, hogy megszerezte magának a média feletti 90%-os hatalmat,"

Na itt bukott ki a lényeg, nincs fogalmad a valóságról.

Nem szerezték meg a média 90%-a feletti hatalmat. A közgondolkodást pedig pontosan úgy alakítja az a média, közösségi portál is ami pont kormányellenes. a legnézettebb tévé az rtl klub, a legolvasottabb portálok is ellenzékiek stb. stb.

2022. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
39%

59-esre reagálva

Moziban egy filmszereplő mondta azt hiszem a reptéren, hogy "Abigél a neve, ami gendersemleges név". Elvileg ide is azt szeretnék többen, hogy szűnjön meg a férfi/nő- külön, legyen egybe minden...férfiak szüljenek gyereket...

Hát, szerintem meg ez nem normális, és én nem szeretném ezt. Nem tekintem "ellenségnek" ennek ellenére azokat, akik ezt szeretnék, csak egyszerűen nem ez a normális. Tény. Vegye mindenki tudomásul, és ne akarjon többeket erre rákényszeríteni! Ők az ellenségkép-gyártók.

2022. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Őszintének lenni a politikába kb. felér egy öngyilkosságal
2022. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!