Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is egyre lepusztul...

Szerintetek is egyre lepusztultabbá, igénytelenebbé vált Magyarország az elmúlt években, évtizedekben?

Figyelt kérdés

Elég csak streetview-vel körbenézni Budapesten és az ország nagyvárosaiban.

A főutak borzalmas állapotban vannak, lassan terepjárókkal lehet csak azokon közlekedni. Az M3-as autópálya állapota katasztrófa. A házak többsége foltozgatva vannak, sok helyen be sincsenek fejezve. A fővárosi bérházak iszonyúan ramaty állapotban vannak, a 6. és a 8. kerület bérházainak többsége a háborús övezet Mariupolhoz hasonlítható romhalmaz, a 2. világháború óta nem volt felújítva. Látszik, hogy nagy ebben az országban a szegénység.


Én úgy veszem észre, hogy az ország egyre mélyebb szintre süllyed, a környező országokkal ellentétben itt nincs igazán fejlődés, a látszat, a külső itt-ott szép, arra néhol adnak, de belülről már rohadt az egész.



2022. júl. 27. 21:22
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem félünk és nem fázunk, Mariupol a fővárosunk!
2022. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, te mennyiben vagy kevésbé hibás ezekért az állapotokért, mint más? Mert ugyanezt tapasztalom, mint te, de akárhányszor cselekvően tennék ellene, a lakosság szándékosan megakadályoz benne. Arról már ne is beszéljünk, amikor például ELVÁROM, hogy a belvárosi lakosok újítsák fel a házukat, ha már tellett rá milliós négyzetméteráron megvenni.
2022. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Én pont az ellenkezőjét látom.
2022. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy koszos, mocskos minden, mivel nincs senkinek pénze felújításra, de legalább a rezsi olcsó. Ja nem. :)
2022. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez helyfüggő. Én debreceni vagyok, itt azért épül-szépül a város és az agglomeráció is (mondjuk jó lenne feleennyi beton, de nincs olyan szemetes és lepukkant a város, mint gyerekkoromban).


Budapest viszont tényleg meghökkentő, nekem nagyon furcsa látni, ha arra járok néha, hogy milyen lepukkant ahhoz képest, hogy a főváros.

2022. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
71%
Igen, unpopular opinion: New York is hasonló állapotban volt a 70es években, és Trumpnak köszönhető, hogy a nyolcvanas években felújította a Central Parkot, megvásárolta a Plaza Hotelt és egy csomó ingatlant felújíttatott. Ha Mészáros is ugyanezt tenné, felújítana a nyolcadik kerületet, új épületek épülnének, akkor legalább az a közpénz jó célokra menne.
2022. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
58%
Nézd én éltem a 90es 2000es 10es években is, folyamatos volt a fejlödés! Össze nem lehet hasonlítani a90es éveket a mai állapottal, sokkal jobb.
2022. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
0%
Feljön a sok migráns vidéki Pestre, hogy minél könnyebb élete legyen, majd a környezetére is tesz nagy ívből, hogy semmilyen nehézség ne érje őt.
2022. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
30%
#18 Ti körúton belüli belpestiek nagyon szeretitek a cigányokat, nem? Akkor meg mi a bajotok, ha odaköltöznek?
2022. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
0%
A belpestiek = vidékiek. Az őshonos pestiek a külvárosokban laknak.
2022. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!