Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ballibek! Ha Gyurcsány vagy...

Progizo kérdése:

Ballibek! Ha Gyurcsány vagy más ballib politikus vezetné hazánkat, akkor elfogadnátok elszakított területeink visszacsatolását?

Figyelt kérdés

Csak mert őket idealizáljátok, mint akik jólétet és gazdasági fejlődést képesek biztosítani az egész országnak, tehát akkor ennek megvalósulása esetén arra sem lehetne hivatkozni, hogy előbb ezt a kis (kicsivé tett) országot kell rendbehozni, meg hogy túl szegények vagyunk a többi terület eltartásához (mondjuk ez sem igaz, mert minden területben van érték, mindegyik tud adni a közösbe, így működik egy ország).

Tehát akkor mi kellene ahhoz, hogy ti is kegyeskedjetek a revíziót elfogadni ahelyett, hogy állandóan a szomszédos területrablók érdekeit szolgáljátok? Ez a politikai irányváltás?

Amúgy Orbánékat én is utálom, de a ballibeket sem sírom vissza. Én ebben teljesen kívülálló vagyok, de szeretném tudni erre a választ.



2022. júl. 30. 20:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#7.: Jugoszlávia mesterséges ország volt belső határokkal, míg hazánk egy 1000 év alatt egybeforrt állam. Elképzelésed alapján akkor a Föld többi olyan országának is szét kéne esnie, amely többnemzetiségű. Lenne is munkája a térképészeknek...
2022. júl. 30. 22:33
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem olyan egyszerű kérdés, ezért esik róla kevesebb szó. Mindenesetre úgy tudom, hogy vannak aktív projektek.
2022. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Fogadjunk, hogy ex-Jobbikos, Mi hazánkos vagy kérdező!;)
2022. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

11. Jézusom, de buta vagy! A kisebbségi nemzetek egyre nagyobb függetlenséget akarnak, pont hogy "tűzzel-vassal" akarja az anyaország leverni őket. Lásd ukrajnai orosz kisebbség, török-kurd, de mondhatnám a baszkokat is a spanyoloknál, vagy koszovó rémlik-e? Mit akarnál egy olyan országgal, ami tele van román, horvát, szerb, szlovák, cseh stb kisebbséggel és mind autonómiát követelnének állandóan? Az 1000 éve egybeforrt államot meg hagyjuk,kb. Erdélyt majdnem mindig különálló fejedelemségként kezelték. Nézz mar rá egy etnikai térképre trianon előttről! Kinek kellene ez???


[link]

2022. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
13! Ez tény, kár kérdezned, emlékszem a nevére a régi jobbikimádó kérdések alól!
2022. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%
Éppen a nacionalista eszmék kibontakozása vezetett nagy részben az ezeréves államunk széteséséhez. Pedig ha ez a földrajzi egység közigazgatásilag is egyben marad nagyobb jólétet biztosíthatott volna az itt élő embereknek. Egyék csak velünk együtt, amit kifőztek a soviniszta szomszédaink.
2022. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#13.: "Fogadjunk, hogy ex-Jobbikos, Mi hazánkos vagy kérdező!"


Úgy ám! Szavaztam már a MIÉP-re, a Jobbikra, legutóbb pedig a MHM-ra.

Olyan szempontból tehát tiszta a lelkiismeretem, hogy elmondhatom: sem a ballibek, sem az álhazafi orbáni banda hatalomra kerüléséhez nem járultam hozzá.

2022. júl. 31. 09:26
 18/28 A kérdező kommentje:

#16.: "ha ez a földrajzi egység közigazgatásilag is egyben marad nagyobb jólétet biztosíthatott volna az itt élő embereknek"


Ez pontosan így van. De ha nem akarjuk ezt helyreállítani, akkor nem akarjuk az itteni emberek jólétét sem?


"Egyék csak velünk együtt, amit kifőztek a soviniszta szomszédaink."


Tudom, édes a bosszú, de nem látom, hogy pl. a belőlünk dagadtra hizlalt Románia úgy szenvedne emiatt.

Akkor itt az "okos enged, szamár meg jól jár" esete van?

2022. júl. 31. 09:28
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem látod, hogy Románia szenved emiatt? Miért, szerinted ott milyen életszínvonal van a nép többségének? És milyen lenne, ha egy Osztrák-Magyar birodalom lett volna a 20. század európájának legmeghatározóbb gazdasági és politikai egysége?
2022. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#19.: "Nem látod, hogy Románia szenved emiatt? Miért, szerinted ott milyen életszínvonal van a nép többségének?"


Én csak azt hallom sokaktól, hogy Románia is hogy lekörözött már minket gazdaságilag meg életszínvonalban. Úgyhogy nem is csoda, hogy Moldáviára meg a Tiszántúlunkra áhítoznak további területi terjeszkedés végett.

2022. júl. 31. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!