Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ballibek! Ha Gyurcsány vagy...

Progizo kérdése:

Ballibek! Ha Gyurcsány vagy más ballib politikus vezetné hazánkat, akkor elfogadnátok elszakított területeink visszacsatolását?

Figyelt kérdés

Csak mert őket idealizáljátok, mint akik jólétet és gazdasági fejlődést képesek biztosítani az egész országnak, tehát akkor ennek megvalósulása esetén arra sem lehetne hivatkozni, hogy előbb ezt a kis (kicsivé tett) országot kell rendbehozni, meg hogy túl szegények vagyunk a többi terület eltartásához (mondjuk ez sem igaz, mert minden területben van érték, mindegyik tud adni a közösbe, így működik egy ország).

Tehát akkor mi kellene ahhoz, hogy ti is kegyeskedjetek a revíziót elfogadni ahelyett, hogy állandóan a szomszédos területrablók érdekeit szolgáljátok? Ez a politikai irányváltás?

Amúgy Orbánékat én is utálom, de a ballibeket sem sírom vissza. Én ebben teljesen kívülálló vagyok, de szeretném tudni erre a választ.



2022. júl. 30. 20:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

Már sosem tudom, hogy mi a trollkodás és mi a komoly, de egyelőre feltételezem az utóbbit... egyszer látogasd meg Romániát, aztán nem fogsz ilyeneket gondolni. És nem "áhítoznak" semmi ilyesmire, legfeljebb néhány radikális nacionalista az interneten. Pont ugyan olyan nevetséges gondolat, hogy Románia foglal el magyar területeket, mint fordítva.


És egyébként is nem az ország területi mérete határozza meg, hogy mennyire gazdag, mennyire élnek jól az emberek. Ha így lenne, akkor Ukrajna lenne a leggazdagabb ország Európában. Az külön megmosolyogtató, hogy Moldovával azért egyesülnének, hogy attól Románia gazdagabb legyen, ami jelenleg egy Albániánál is szegényebb ország. :))

2022. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21.: Erdélybe szívesen mennék, Romániába egyáltalán nem.

Az meg szégyen rájuk nézve, ha nem akarnak visszacsatlakozni; a magyar támogatás, a nyugdíj a mi adónkból, az állampolgárság, a szavazati jog bezzeg jól jön? De én nem hiszem, hogy ott is mindenki csak haszonleső fideszes; beszélgettem én is ottani magyarokkal, van ottani ismerősöm, pl. volt tanárom és osztálytársam, akik utálják Orbánékat vagy éppen szívesen vennék a revíziót.

Értéktelen terület meg nincs, csak rossz gazda, úgyhogy már csak ezért is jobb helyen lenne nálunk Kárpátaljánk, mint az azt politikai-gazdasági nyomorban tartó ukránoknál. Mi felvirágoztatnánk ott a turizmust, a hegyi sportokat, az erdő- és vízgazdálkodást, stb. Semmi nem indokolja, hogy Ukrajna bitorolja, legfeljebb a sztálini hódítási vágy, de ő már szerencsére régen a fűbe harapott.

2022. júl. 31. 15:12
 23/28 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne ha első körben felvirágoztatnánk Borsodot vagy Nógrádot, és utána próbálkoznánk Kárpátaljával?
2022. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 qkker1 ***** válasza:

"Fogadjunk, hogy ex-Jobbikos, Mi hazánkos vagy kérdező!"


Nem, ez egy provokáló ukrán!

2022. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%
#14 a románoknak, szlovákoknak semmi problémát nem okoznak valamiért az ott élő kisebbségek. Ha ők tudják, akkor mi is megoldanánk szerintem, mondjuk hasonló módszerekkel: a kisebbségek létének eltagadásával, számok hamisításával.
2022. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#25.: "Ha ők tudják, akkor mi is megoldanánk szerintem, mondjuk hasonló módszerekkel: a kisebbségek létének eltagadásával, számok hamisításával."


Pontosan. Főleg mert az a szomorú helyzet, hogy sem Nyugaton, sem a világ többi részén senkit nem érdekel, hogy hol mennyi kisebbség él. Adott esetben a magyarországi nemzetiségek száma sem érdekel senkit, csak ballibeink rugóznak ezen állandóan.

A személyijükben úgyis az állna, hogy: magyar állampolgár. Innentől meg miről beszélünk?

2022. aug. 16. 09:00
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
#21 majd nevess ezen pár év múlva is amikor a román csapatok dicsőségesen bevonulnak Debrecenbe, Szegedre vagy akár Budapestre, ahogy ígérték.
2022. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
42%
27 megint gyógyszerre ittál?
2022. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!