Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgozó emberek ti érzitek...

Dolgozó emberek ti érzitek azt a kiláthatatlanságot és inflációt amit anno a Gyurcsány korszakban éltetek át?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az Orbán rendszer szembe köpte magát, megígérte nem lesz rezsi áremelés, még is az történik a piaci ár sokszorosáért. Orbán megemelte a saját fizetését tudván lehet utolsó 4 éve következik.


Fajelméletről vitázik tömegek előtt ahogy Hitler tette, a KATA-s tüntetőket adócsalónak és narkósoknak nevezi.


Már azt is felveszik rendőrnek aki pszichopata, 8 osztályos és sokkolóval kínozzák az embereket akik a megélhetésükért tüntetnek, mi ez ha nem Orbán diktatúra?



A napi kvótát egyetlen BP melletti ismerősöm se lesz képes betartani, és még sincs nagy házuk. - 10C meg nem akarnak majd télen megfagyni... és mellette ott a lakáshitel.


És már bánják, hogy rájuk szavaztak...



Sokan már aggregátorokat vesznek, hogy ne, hogy túllépjék a kvótát.



2022. júl. 31. 07:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És közben adják el a gázt az Osztrákoknak...
2022. júl. 31. 08:19
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Semmi bajom nem volt Gyurcsány alatt. Sokkal jobban éltem, mint most.
2022. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Ne zabálj annyi chipset mert dagadt leszel!

Orbán rosszabbul kezel egy válságot mint Gyurcsány, viszont ezerszer jobban adja el! Ezért a szavazók ha majd éheznek is Orbán mellett fognak állni!

2022. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Én sem, 2008-ban volt egy válság,(igen az öszödi beszéd után 2 évvel) és a béka segge alatt voltunk. Most van covid és háború is,vond le a konklúziót. Ha nem lennének az EU álltal meghagyott kontraproduktív szankciók,jobb lenne a helyzet mérföldkövekkel.
2022. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Jelen pillanatban Viktorom segedelmével sokkal könnyebb minden, hisz totál olcsón tudok vásárolni a 2008 óta megtartott 28.500-as legkisebb öregségi nyugdíjból, Ezért is szeretem Viktoromat.
2022. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
15: Akinek ennyi a nyugdíja, az gyakorlatig nem is dolgozott. Nem is érdemel többet.
2022. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
UI: örülnék ha 25 alatt lennék és nem kéne adózzak,az én időmben ezek a gondolatok eszükbe se jutottak volna libbant barátainknak,de legalább jól megemelték a gázárat.
2022. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Én 40 éve kilátástalanságot érzek. Valamikor a 80-as években kezdődött. A vénülő fejemmel, nem olyan messze a nyugdíjtól mára háromszor annyi melót végzek feleannyit érő fizetésért, mint legénykoromban. Az ország szétbarmolásának a gyökerei ennél jóval mélyebbek. Én már nem lepődök meg semmin.
2022. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%

#5 Gyurcsány már akkor elqúrta, amikor még nem is lehetett tudni, hogy évekkel később lesz majd egy világgazdasági válság. A 2008-as világválság csak 2008 végére ért el hozzánk. Ennek kezelésében ő már nem sokáig vett részt, mert 2009 tavaszán lemondott és helyét Bajnai Gordon vette át.

Amúgy meg nem vagyok fideszes, de erős déja vu érzésem van.

2022. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen de gyurcsány eltakarodott, orbánt meg soha tőbbé nem takarítod el. Addig fog uralkodni amíg él.
2022. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!