Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora lesz a gond ősszel és...

Mekkora lesz a gond ősszel és a télen?

Figyelt kérdés

durvább lesz mint a 2008/2009-es válság? Ki, milyen előjeleket tapasztal? Reális lehet az üzemanyag és élelmiszer-hiány?


Vagy ezek csak túlzó ellenzéki jövendölések?



2022. aug. 3. 07:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Majd kiderül.
2022. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

nagy

csúnyán beszoptuk

kinek mit intézett a kormánya ug,e

2022. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Gond lesz, nem is kicsi. Most pedig jöhetnek a "bezzeg Németország" fideszes agyszülemények.....
2022. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Én már alig várom hogy a sok birka érezze amit megszavazott. Majd ha a fejük körül köröznek a mitévő legyek talán elgondolkoznak hogy kire is kellett volna szavazni.
2022. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
4# Te is jó nagy birka lehetsz:)
2022. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
#5 A birka az aki besz#pta hogy nem lesz megszorítás, nem lesz rezsiárnövelés, nem lesz munkanélkülésig és a többi.
2022. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem október, novemberig van tervezve jelenleg az államkassza, ha nem állapodnak meg az ellenséggel, akarom mondani Brüsszellel, az gáz.

Nem tudom, van-e reális esélye a technikai államcsődnek, én sokakkal ellentétben, nem vagyok közgazdász, de az tuti, hogy nem erre tevezték a költségvetést. Szerintem most az a szitu, ha Orbán marad és nem sikerül év végéig elzavarni, akkor az Úniós tagságunknak igy, vagy úgy, de vége lesz a folyamatós vétózgatások miatt.


Nem sok jót látok a jövőnknek, ha Orbán marad

2022. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
#7 - Ha a jelenlegi politikai felhozatalt nézzük, akkor mindegy, hogy ki van hatalmon.
2022. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Én is azt mondom, hogy egy parlamenten túli civil szövetség kellene, legalább átmenetileg, de abból a szempontból nem mindegy, hogy jelenleg Orbán miatt tartják vissza a nekünk járó pénzt, ha bárki más jönne, aki kieggyezni képes lenne az EU-val és ezáltal nem csődölnénk össze magunkat, azzal már jól járna az ország. A belpolitikai szrságok már más kérdés, de szerintem, most jóval nagyobb a szrcunami annál, hogy Orbán, vagy ki más? Akkor inkább legyen a kimás, aztán majd meglátjuk, mit lehet ebből kihozni.
2022. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Írja már le még valaki, hogy kinek mit intézett a kormánya. Sose hallottam még és annyira eredeti, vicces, hogy nagyon kellene még ide vagy 10X. Köszi előre is.
2022. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!