Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményetek szerint ez...

Véleményetek szerint ez lehetséges? (lent folytatás)

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom az itteni politikai hozzáértők véleményét, és sokszor sikerül közös nevezőre jutnunk (jó, itt nem a bugris parasztokra gondolok).

Azt vettem észre, hogy az emberek egyetértenek akkor, amikor azt mondjuk, hogy a cigánybűnözést fel kell számolni, a politikusokat bezárni egy mókuskerékbe, stb..

Én arra gondoltam, hogy évek múlva, nem nyílik-e lehetőség arra, esetleg nem valósul-e meg (tudom, ez majdnem ugyanaz, de nem tudtam melyiket kérdezzem), hogy egy olyan emberi réteg alakít Magyarországon politikai pártot, akik rendes, dolgozó, tisztességes állampolgárok, és utálják azt a politikát, ami évek óta megkeseríti az imént említett pozitív jelzőkkel ellátott embert.

Miért nincs egy olyan párt, amelyet nem a pénz és a hírnév vezényel, hanem mindössze annyi, hogy szeretné, ha az ország végre stabil lábakon állna? Biztosan lennének szavazói egy ilyen pártnak, akik támogatnák azt, hogy eleget szívtunk már, ideje változtatni.

Ekkor az összes jelenlegi párt (akik egyébként nem hinném, hogy képesek lennének az országot vezetne akár 1 évig is) feloszlana, a jelenlegi politikusok -véleményem szerint- mennének közmunkára, vagy dutyiba, és végre Magyarországon a Magyar emberek akarata érvényesülne.


Ez mind csak elképzelés, nem tudom, mennyire valósítható meg, kérek minden hozzászólót, hogy ne kezdjen el bunkózni. :)


2010. szept. 23. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

van 1 olyan párt akik az igazat mondják és az országot tartják mindenek előtt, szem előtt... ezért sokan mocskolják mert félnek tőlük... rettegnek

félnek hogy vége lesz a jó világnak...

félnek hogy nem tudnak majd felvonulni rózsaszín bibliával a kézben közben fajtalankodni az utcán...

hogy kiveszik a kést a kezéből és újra nagyon kicsi ember lesz...

hogy elveszik azokat a milliókat amiket jogtalanul tesznek zsebre

...


na ennél nagyobb ajánló levél nekem nem is kell


...Mert minél erősebb a Jobbik annál gyengébbek a bűnözők...


vége az élősködésnek

2010. szept. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:01


Latom te is parasztvakitott vagy. Olyan part nincs amely az igazsagot mondta vagy mondja. A jobbik a muveletlen buta emberek retegpartja! Attol mert valamirol beszelnek a problema nem oldodik meg! A poltikus bunozes a korrupcio regota tema kerdezem megoldodott? A ciganyokat bezarhatjak a gettokba sot ki is irthatjak oket attol meg lesz bunozes csak mert a vilagon mindenhol letezik a jelenseg (tudom parszatvakitottak nem tudnak rola) olyan orszagokban is van bunozes ahol nem elnek ciganyok (tudom nevezettek errol sem hallottak) ezek a jelensegek a melyszegenyseg retegehez kothetok ha mindenkit taborokba zarnak bunozes akkor is lesz! Persze nem akkor de egy jo kis eszak-koreai vagy posztszovjet rendszerrel jelentosen lehet javitani a kozbiztonsagon. A vilagon erre meg talaltak megoldast legfeljebb ideg oraig enyihtettek dolgokat es ha nem kezeltek a problemak forrasat visszatert a jelenseg! Na meg nem hiszem, hogy zagyva, samu tamas gergo, vagy eppen torockai esetleg sneider, budahazy lennenek a megmentok!


Lehet szerlmes lenni a jobbikba mert a hatartalan frusztraltsagban es a magyar mentalitassal (dogoljon meg mindenki aki nem olyan mint en vagy nem ert velem egyet) jo par embert meggyoztek (felrertes ne essek a fidesz es mszp is hasonlo) de akkor is a jobbikot a vilag nem fogadja el vajon miert nem? Ha meg van olyan 2 altalanost vegzett melysotet enber aki szerint magyarorszag tud boldogulni az altaluk annyira szapult nyugat es tokesek nelkul az nagyon teved! Egyenlore a penzen mulik minden abbl tud venni MO energiat ami az iparhoz es egyebhez kell, az meg, hogy mit er egy forint szinten nem jobbik hatarozza meg azt az altaluk szapult (jo pont es kell a parasztvakitashoz meg a szavazatokhoz) tokesek hatarozzak meg! Persze ki lehet zarni a gonosz csunya multikat tokeseket lehet felteteleket szabni nekik (szep alom) meg barmi legfeljebb ha nem jon be marad a jo kis eszak-koreai rezsim esetleg Kubai demokracia stb.



Kerdezonek:


Magyaroszagtol mit varsz? Nezz korul a sajathazad tajan de komolyan, adot valaki normalisan fizet (nem alkalmazott) es mindenki keresi a kiskaput? Mindenki szeret bliccelni aki teheti? Rengetegen dolgoznak feketen? Minek van ma becsulete magyarorszagon? Miert eppen csak a politikusoknak kellene megvaltozniuk? Persze mindig lehet masra mutogatni politikusokra, embercsoportokra stb. de neha egyszer illene mindenkinek szembe nezni magaval is!

2010. szept. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Lehetséges, már meg is alakult a Jobbik.
2010. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

A Jobbik egykutya az összes többivel. Semmiben nem látom, hogy jobb lenne, csak beszél, jó a marketingje, de tulajdonképpen mit is tett eddig?

Gondolkoztam már én is, hogy egy ilyen párt kéne. Csakhogy épp az a baj, hogy új lenne. Lehet szidni a mostani pártokat, de esélyes, hogy egy újnak több év gyakorlat kéne, mire tudná azt csinálni, amit egy kormányzó pártnak kell. Az érdemi munka ugyanis nem a Parlament üléstermében folyik, az inkább csak a kirakat. Hanem sok más helyen, ahová viszont nem visznek kamerát.

Na meg a másik: ma az embereken én azt látom, hogy mindenki ott csal, ahol csak tud. Már egész fiatal kortól. Én ezt mindig is méltóságomon alulinak tartottam. És jellemzően senki nem értette. Ilyenekre gondolok, hogy miért nem puskázom, akinél lehet, miért nem könyörgöm ki, hogy átengedjen valahogy, amikor nem tanultam, miért várom meg a zöldet akkor is, ha nem jön autó, miért nem vásárolok feketén, holott úgy lényegesen olcsóbb, miért nem vagyok hajlandó feketén dolgozni, holott úgy sokkal jobban keresnék.

Többezer embert ismerek, de csak egyetlenegyet, aki ugyanígy gondolkozik, mint én: apám. Mindenki más inkább a saját malmára hajtja a vizet, magasabb célok nem foglalkoztatják.

Szerintem ha az, aki ma pár forint előnyért is hajlandó szabálysértést, stb. elkövetni, vezető pozícióban sem változna meg. Sőt rájönne, hogy innen még többet lehet leakasztani - és megtenné. Hiszen már most, kicsiben is az a mottója, hogy ha más csinálja, akkor én miért ne?


Nem kell ide új vezetés. Egyszerűen normális állampolgárok kellenének, egyenesek, őszinték, szabályokat betartók, nem rosszindlatúak. Onnantól mér egészen egyenesben lennénk :)

2010. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, mi bajotok a Jobbikkal. Csak ők nem hazudnak összevissza, csak ők nem mondtak le a revízióról, csak őket érdekli, hogy minden 2. gyerek kisebbségi. És már mindent megtettek a parlamentben, de nem ők vannak kormányon. És érdekes módon az összes többi párt gyűlöli őket, főleg az LMP (SZDSZ 2.0). A Jobbikot írtad le kérdező.
2010. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

" Nem tudom, mi bajotok a Jobbikkal. "


félnek ennyi



minél jobban hisztiznek... annál inkább a jobbik

2010. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

"jobbik a muveletlen buta emberek retegpartja!"


ja ebbe a pici idézetbe is kettő helyesírási hiba van

erről ennyit


JOBBIK

2010. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 clint ***** válasza:

Sztem a parasztvakítás az amit a média csinál.

Az, hogy homokosok, beszélni sem tudó cigányok, és hamis híradók mennek a tv-be, aminek millió nézettsége van.

Az akinek ebből elege van igenis tisztán lát, aki meg el van vakulva az az aki a jobbik ellen van. Mostanában már nem tudnak belekötni abba amit mondanak ésszerűen, ezért azzal vannak elhalva, hogy nem sikerül teljesíteni amit mondanak. Ha csak a közbiztonságot megerősítenék, már többet tettek az emberekért mint a többi mocsok. Nagyapáinkat, nagyanyáinkat, kevesebb eséllyel ölik meg, lányainkat kevesebb eséllyel erőszakolják meg, fiainkat kevesebb eséllyel verik agyon. Valaki kivenné a szamurájkardot az aljanép kezéből.

Azt meg, hogy mi lenne ha kormányra jutna, ne jósoljuk már meg oké? Mik vagytok ti, Nostradamusok?:D

2010. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Közhelynek" tűnik, - és talán Sokatok szerint az is, amit írok, - de a magyar ember mentalitása az, ami ezt kizárja.


Gondolkodjunk el közösen:

Hány olyan "új erő" volt már - az elmúlt 20 év alatt, - amelyik a parlamentbe kerülve elvesztette józan ítélőképességét, amelyiket megrészegített a hatalom, a befolyás, a közpénzek "közelsége", a "kedvezmények", a "járandóságok", a "tizen-, huszon-akárhanyadik havi jövedelmek" intézményesítettsége, a "védett állattá" avanzsáltság, a büntethetetlenség, a felelősségre vonhatatlanság, az el-, utolérhetetlenség, az "érinthetetlenség", stb., stb., stb. ?!


MIND BEÁLLTAK ABBA A SORBA, AMIT A JÓZANUL GONDOLKODÓ EMBEREK TÖBBSÉGE A MAI NAPIG - tehetetlenül nézve - ÍTÉL EL!!!


Pillanatok alatt "átnevelődtek", - és a látszat-köpködésen túl foggal-körömmel védik, fedezik egymást, ahol csak lehet. -"A NÉP" meg hadd MULASSON!...

Jó pénzért! Jó KÖZpénzért!


Valahogy olyan génekkel vannak megáldva a magyar emberek, hogy nem tudják EGÉSZSÉGESEN KEZELNI A HATALMAT, A BEFOLYÁST!

Innentől van az a torzulás, ami kizárja a felvetésedet, - pedig nagy az itt élő emberek körében azoknak az aránya, akiknek tele van a bucijuk ezzel a tartós semmittevéssel, - amit ráadásul időről-időre meg is próbálnak magyarázni az "elégedetlenkedőknek", hogy "az nem az"...


Én eljutottam odáig, hogy elhatárolódtam a "választások" azon intézményétől, amely mindig ugyanazt az "eredményt" hozza: Az itt élő tovább sanyargatását.


Kíváncsian várom a pillanatot, hogy mikor érik meg ez a nép arra, hogy - alkotmányosan - elzavarja a francba "a magyarság közös tortájának folyamatos dézsmálását, eltorzult osztogatását" végző, jelenlegi "politikai elitet", - mikor kényszeríti ki végre a parlamentnek titulált kupleráj feloszlatását, (mert ezeket, míg élünk, nem "bombázzuk ki" másként onnan).

2010. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyire ostoba, demagóg kérdést nem volna pofán feltenni.
2010. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!