Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » OV dallasi beszédében nektek...

OV dallasi beszédében nektek melyik része tetszett legjobban? Nekem az amikor azt mondta az apa férfi az anya nő a gyerekeinket meg hagyják békén. Libsik ezzel valami probléma?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
34%
nem bizony, otthon nem is tudtam, mivel se penzt nem akartak adni0, se semmit. te dolgoztal volna 100ezer forintert? annyit kinaltak..mennyit is keres most egy matek tanar? es itt mennyit keres? na ez a kulonbseg...
2022. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
16%

#71


akkor ne úgy tálald hogy külföld mennyire jó hanem hogy te nem voltál elég jó itt

2022. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
34%
tovabba a nejem nővér. otthon mennyit kap egy nővér es itt mennyit? nana, hogy nem a xart fogom valasztani.
2022. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
34%
tehat otthon egy matek tanar, ha nem eleg jo, akkor az az en hibam?:D ne viccelj mar... mondjuk az teny, hogy Orban celja a nep hülyítese, ez latszik is...
2022. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
0%
#74: Engem nem izgat, ha neked jobb ott, élj ott! De hogy ezt a méretes baromságot hogy voltál képes kinyögni, hogy maradi kommunista, aki szerint anya nem lehet Béla, azt nem tudom.
2022. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
16%

#74


tehát kiemelsz egyetlen példát és azzal akarod igazolni hogy egy ország egészében rossz az életszínvonal? amúgy meg matektanár pont nem jó példa mert ismerek olyat aki magántanárként rommá keresi magát a főállás mellett meg olyat is aki legalább 15 éve alkoholista

2022. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
34%
ugy, hogy tulsagosan korlatozottak vagytok. nem haladtok korral. vagy nem akartok, vagy nem tudtok. ez tiszta olyan mint a 80as evekben...azon rohogtem a multkor, h pl ez a sarga csekk meg letezik... anyam micsoda maradi marhasag az is:D sorban allni postan, meg tiszta hulyeyegek:D
2022. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
34%
es miota keresi magat romma? mert 8-10 eve se volt megfizetve egy sem. meg most sincs. amugy meg abbol mennyi a feketezes? ha magantanar, abbol mennyit vall be...?
2022. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
16%

#77


mi vagyunk korlátozottak de te elmenekültél az első adandó alkalommal amikor nehéz lett az életed. Gratulálok nem vagy túl nagy megfejtés.Látom azt sem sikerült értelmezni hogy nem csak 1 féle matektanár van nem csak egyféle életúttal de igazából bármit mondok úgyis egyetlen válaszod az hogy a matektanárok élete milyen szörnyű itt. Van akié igen van aki pedig boldogul és nem kell hozzá külföldre menni mosogatni csak hogy megtartsam én is a színvonalat...Nem muszáj válaszolnod

2022. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
34%
milyen elso alkalommal menekultem jo ember? hol irtam ezt? 2006ban diplomaztam. 2014ig eltelt ott par ev... ja de elso adodo alkalommal leleptem...:DD
2022. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!