Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » OV dallasi beszédében nektek...

OV dallasi beszédében nektek melyik része tetszett legjobban? Nekem az amikor azt mondta az apa férfi az anya nő a gyerekeinket meg hagyják békén. Libsik ezzel valami probléma?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
90%
igazi kommunista, 80as évekbeli szöveg, te kis fidesznyik
2022. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne ezzel probléma? Teljesen mértékben egyetértek vele, Orbán és a fidesz hagyja békén a gyerekeinket, ne erőltesse rájuk a saját ideológiáját. Semmi joguk nincs államilag meghatározni, hogy a gyerekemet milyen témákról tájékoztatják az iskolában, sem azt, hogy a gyerek a szabadidejében milyen tartalmat nézhet, vagy milyen témáról beszélgethet, kérdezhet vagy kaphat tájékoztatást.

Hagyják békén a gyerekeinket, engedjék nekik a szabad tájékoztatást.

2022. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a problémám mint minden Orbáni lózunggal, hogy bort iszik vizet prédikál vagy csak szimplán hazudik. A gyerekeket hagyják békén miközben Magyarországon amit a Fidesz művel a politikai pedofília szintjén az mindenen túlmegy.
2022. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
27%
Jaj ez a lózung szó, most nagyon felkapott lett a pronyóknál! Jó, hogy tanultok néha egy egy új szót. Az abúzus volt az előző ilyen :)
2022. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
12%
Az egész zseniális volt. Tanulhatnak tőle a lipsik.
2022. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
90%
50 %-ban tévedett. Az apa férfi, az infláció nő.
2022. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
81%
nna a szókincset inkább egy fideszesnél ne firtassunk:D csak azokat a szavakat ismerik, amiket a főnök:D Brüsszel, Soros, migráns, libernyák, Gyurcsány :D kb ki is fújt, egy fideszessel társalogni kb olyan, mint lóval kártyázni:D
2022. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
12%
#1: Mi ebben a kommunista szöveg, te szerencsétlen?
2022. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
33%
#7: Szókincset majd a Fekete-Győrtől kell tanulni, igaz? "Nem tudom... nem tudom... hát, izé... nem tudom." :DDD
2022. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
72%
8-as, az apa férfi az anya nő. ez. ilyen közhelyeket egyedül sikerült kitalálniuk, ezt tanulták az egyetemen?:D meg azt mi van akkor, ha az apa Gábor, az anya Béla? nekem kb semmi. pont leszarom ki az apa meg ki az anya, nem az én dolgom.
2022. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!