Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek miért baj az...

A fideszeseknek miért baj az ha én Józsi vagyok, de Bea szeretnék lenni?🌈

Figyelt kérdés
A természetben is vannak nemváltoztatások pl. bizonyos béka fajoknál.

2022. aug. 7. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
13%

Mert beteg vagy, és olyat akarsz, ami természet ellenes.

Nem tudom, de pl egyik szuka kutyám sem akart kan lenni és fordítva....

2022. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
87%
#9 a nemi diszfóriára tudományosan bizonyított, hogy az egyetlen tényleg hatásos, hosszútávon is működő gyógymód a nemátalakító műtét. Nyugodtan olvasgasd a DSM-V (A Mentális zavarok Diagnosztikai és Statisztikai Kézikönyve, 5. kiadás) ide tartozó részeit, mielőtt tudatlanul okoskodni kezdesz.
2022. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
82%
#11 a foghúzás, és a kemoterápia is természetellenes. Sőt a telefon a kezedben meg pláne természetellenes. A fájdalomcsillapító, amit fejfájás ellen beveszel, vagy az antibiotikum, amit betegség esetén beszedsz szintén természetellenes.
2022. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
93%
#9 A műtét a kezelés. De, éppenhogy az tudja csak megoldani a problémát. Nekem például a fitymaszűkületem miatt kellett levágni valamit a farkamból, akkor most én is egy degenrált korcs vagyok, mert szerettem volna normálisan kefélni? Idióta.
2022. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pont nem érdekel. Aki pöcsös lány akar lenni, az legyen pöcsös lány, meg fordítva. Csináljon, amit akar, kit érdekel? Nem tudom, miért kell ezeken a dolgokon ennyit kattogni. Mondom én, mint konzervatív.
2022. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
8%
Támogatom.Aki pedig Mátyás királynak képzeli magát azt pedig a Duna jegén fogjuk majd megkoronázni.
2022. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
75%
Azért kell vele foglalkozni b@sszátok meg, mert be lett tiltva a jogi nemváltás.
2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
21%

Le lehet pontosni, de akkor is mentalisan beteg az, aki le akarja vagatni a kakijat.


Ha valaki ki akarja szurni a szemet, mert vaknak kepzeli magart, azt zart osztalyra viszik


Oda valok a genderorultek is. Meg kell oket gyogyitani.

2022. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
74%
#18 olvasd vissza a 12-es kommentem. A nemátalakító műtét az egyetlen tudományosan igazolt, és hatékony kezelés. Értem, hogy nem tetszik, de akkor a tudománnyal vitatkozol.
2022. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
89%
18. És hogyan akarod meggyógyítani őket? Várom az ötletedet. Amúgy meg szard már le, hogy mit csinálnak. Azt csinálnak magukkal, amit akarnak, mit kell bele kötni? Amúgy meg egy pasicsajt sem láttam még életemben, szóval nincsenek sokan.
2022. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!