Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek miért baj az...

A fideszeseknek miért baj az ha én Józsi vagyok, de Bea szeretnék lenni?🌈

Figyelt kérdés
A természetben is vannak nemváltoztatások pl. bizonyos béka fajoknál.

2022. aug. 7. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
85%
#60 továbbra is a komplett szakmát kiáltod ki sarlatánnak, szakmájából nem értő csalónak. Én ezzel óvatos lennék, mert még a végén a nyakadba veszel egy jó kis pert egy valódi szakembertől.
2022. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
79%
#60 nem mellesleg az interjú további részét is szívesen megnézném, nem egy ilyen kiragadott alig egy perces részt. Esetleg egy hivatalos oldalon, nem egy melegellenes yt csatornán hihetőbb is lenne.
2022. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 harminezer oxigén ***** válasza:
81%

kedves màsfél pipàs


mégis te vagy az aki foglalkozik velünk, te vagy az aki összeesküvés elméletet làt abban hogy a tranzneműséget kivették a mentàlis betegségek közül, te kattogsz azon hogy a pszichiàterek hogyan és miként dignasztizàlnak minket (holott te elvileg nem vagy érintett)


én nem kérem hogy foglalkozz velem, te mégis foglalkozol velünk, pl màr azzal is hogy a kérdésre kattintottàl. te keresed folyton ezt a témàt, ha ennyire hidegen hagyna akkor tovàbb tekerted volna a kérdést


én pl azért akarok nevet vàltoztatni mert úgy lehetek önmagam és úgy nem kellene magyaràzkodnom a buszon az ellenőrnek, vagy épp a postàn mikor a személyimet hasznàlom ezért pereskedek több mint két és fél éve ha ez meglenne fel sem tünne az ellenőrnek hogy férfiként anyakönyveztek születésemkor. azzal hogy ezt nem tehetem meg akaratom ellenére közölnöm kell hogy transznemű vagyok.


és igen olvastam a kérdést meg az alà csapott összeesküvés elméleted én az utóbbira reagàltam. de te csak rettegj, képzeld azt hogy minden sarkon csak ràd lesünk, de ha ez mitt fekéjed lesz csak magadra vess


niki

2022. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim válasza:
37%

60.

Keversz valakivel soha nem kiáltottam ki senkit sarlatánnak.A DSM megváltoztatásának módját vitatom,talán ehhez jogom van.Vagy nem?

2022. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
66%
#64 ezzel viszont azokat a székembereket, akik a HIVATALOS dsm szerint diagnosztizálnak, és kezelnek embereket, szakmai hozzáértését és etikai megfontolásait is megkérdőjelezed.
2022. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
89%

#60 Azért erősen megkérdőjelezném annak az embernek a szavahihetőségét, aki még a 21. században is támogatta a melegek "visszafordító", reparatív terápiáját. 30+ évvel az állítólagosan megmelegpropagandált DSM változtás után.

Inkább azt tartanám valószínűnek, hogy egy a saját, több évtizede berögzült véleményén módosítani nem képes ember próbált tenni azügyben, hogy a saját, berögzült véleménye érvényesüljön, és így született ez az interjú.

2022. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Ha valóban lenne alapja ezeknek a “lobbi miatt szakmaiatlan döntés született, mert kényszerítettek” elméleteknek, azt nem gondolod, hogy egy szemmel is jól látható szakmai feszültséget jelentene? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy a szakma elég stabil konszenzuson van a kérdésben (vannak néhányan, akik nem értenek egyet, de a számuk elenyésző). Már csak azért is, mert ha egy egész szakma, szakemberek tízezrei, vagy akár százezrei világszerte egy véleményen vannak, tudod, azok az emberek, akik egész életükben ezzel foglalkoznak, ezeknek a szakértői, akkor lehet, hogy igazuk van.
2022. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
28%

#5 az elmbeteg nem tudja magáról hogy beteg, nekünk normálisnak kell segíteni


De nem azzal segítünk neked, hogy a beteges hülyeséget rád hagyjuk, hanem ott meggyógyítani, ahol a baj van: az elmédet és nem a nemi szerved megcsonkitani

2022. aug. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
73%
#68 és mi a kezelési javaslata, professzor?
2022. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Józsi!


Felőlem lehet belőled Bea, csak ne állja a költségeidet a TB. A TB a betegek kezelését állja, nem arra való, hogy te ökörködjél az identitászavarod miatt. Inkább menj el pszichiáterhez és beszélgess el vele.

2022. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!