Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek miért baj az...

A fideszeseknek miért baj az ha én Józsi vagyok, de Bea szeretnék lenni?🌈

Figyelt kérdés
A természetben is vannak nemváltoztatások pl. bizonyos béka fajoknál.

2022. aug. 7. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
11%

30

3 percen belül 3 különböző ember aki nem ért egyet cseppet sem feltűnő :D

Meséld ezt a beteg szamárnak.

Ismerem az APA volt elnökeinek véleményét,nyilatkozatait hogyan működött a szakmai besorolás.

UI:A b.zis stílusodat tartogasd a valamelyik ratyikális baloldali bárba ott menő nem itt!

2022. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
94%
#31 Két hozzászólásban írtam le azt, amit akartam. Ehhez nem kell két fiók...Ilyen fantasztikus következtetési képességekkel nem csoda, hogy összeesküvés-elmélet hívő vagy.
2022. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
86%

Én is egy hozzászólást írtam, nem kell itt azt képzelni, hogy valaki ennyi rád van függve. Csak szeretnéd te azt 😂😂

Amúgy nő vagyok, te gyökér, de hát már megint azok a fene nagy összeesküvéselméletek.

Arra amúgy nem gondoltál. Hogy esetleg. Egy egész szakma csak úgy kussol, miközben a legtöbb szakember nem ért egyet a dsm-mel? Te tényleg elhiszed? Akkor te sokkal mélyebben vagy elveszve a homofób, transzfób összeesküvéselméletek seggében, mint bármelyik meleg a párjában.

2022. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
13%

"Ehhez nem kell két fiók"


Háromról írtam nem kettőről most saját magadat buktattad le...

Kedves 92 és 83 százalékon álló állandóan lepontozó.

2022. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
68%
Te tényleg ennyire hülye vagy?
2022. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekel a véleményed rólam😘
2022. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó annyira nem érdekel,hogy válaszolsz és törölteted a véleményem.:D
2022. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
23%

A Testkép-integrációs zavart sem ugy kezelik, hogy levagjak a nemkivant testreszt, mint ahogy a paciens akarja, hanem mentalisan kezelik a beteget.


Ugyanugy kellenne kezelni azokat is, akik a futyijuket vagatnak le.

2022. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
68%

#37 nem én töröltettem, bármennyire is azt hiszed, hogy mindenki minden gondolata körülötted forog 😂


#38 kérj konzultációt egy pszichológustól, és magyaráztasd el velük. Vagy jelentkezz egyetemre, és fejleszd ki a módszert, kutass, igazold a hatékonyságát, és ajánld be a szakmának.

2022. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
67%

#40 én csak válaszolok a prvovokativ félreinformált kommentjeidre. Tudom, hogy nem kéne, dehát szabad ország… elvileg…

“ Óvodás módra kötözködsz a neked nem tetsző véleményekkel,elmebeteg skizofrének viselkednek így.”

Itt te kötözködsz a szakmailag megalapozott dsm-V-tel. 😂

És még diagnosztizálsz is 😂 komolyan beszarás 😂 a skizofréniát már elfogadod a dsm szerint? 😂

2022. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!